Advert
Advert
Advert

Muhtarlık ofisi mahallenin kalbine

Muhtarlık ofisi mahallenin kalbine
Muhtarlık ofisi mahallenin kalbine Küçük Menderes
Bu içerik 600 kez okundu.
Advert

Ödemiş’in merkez mahallelerinden Cumhuriyet Mahallesi muhtar adayı Abdil Çavdar, muhtarlık ofisinin mahallenin kalbinde, iki yakanın ortasında yer alacağını söyledi.

Ödemiş’te eski tren istasyonundan yeni istasyona devam eden demiryolunun ikiye böldüğü Cumhuriyet Mahallesi’nde Çavdar’ın muhtarlık ofisi demiryolunun iki tarafı boyunca yer alan Muzaffer Gönen Parkı’nda yer alacak.

 

Mahallenin ortasındaki park içine

Seçim çalışmaları sürecinde vatandaşların en fazla şikayetçi olduğu konunun muhtarlık ofisinin erişilmesi ve uzaklığı olduğunu dile getiren Abdil Çavdar, “Çalışmalarımız sürecinde pek çok mahallelimizle görüştük. Vatandaşlarımızın en fazla yakındığı konu muhtarlık ofisinin uzaklığı konusuydu. Demiryolu mahallemizi neredeyse eşit büyüklükte ikiye bölüyor. Demiryolu boyunca mahallemizin iki büyük caddesi Kurtuluş ve Şehit Özpolat caddeleri var. Bu caddelerin iki yanında neredeyse ilçemizin en büyük parklarından olan Muzaffer Gönen Parkı var. Bu parkımızda ofisimiz yer alacak ve her iki taraf kolaylıkla erişebilecek muhtarlığımıza. Muhtarlık ofisinin vatandaşların kolayca ulaşabileceği noktada olması çok önemli. Biz de bu talepleri dikkate alarak ortak bir noktada buluşmak için çalışacağız” dedi.

 

Hizmetlerin ve yatırımların korunmasına da yarayacak

Muhtarlık ofisinin park içinde yer alacak olmasının çok yönlü olarak hizmete katkı sağlayacağını vurgulayan muhtar adayı Abdil Çavdar, “Muhtarlık ofisinin park içinde yer alması hizmet açısından pek çok şekilde faydalı olacak. Parklarımız büyük ölçüde bakımsız. Hem bakımlı olmasını sağlayacağız, hem de parklarımızın korunmasını da sağlayacağız. Zaten kamera sistemi de kurduracağımız için yapılan yatırımlar, yeşil alan, salıncak, temizlik, aydınlatma, güvenlik gibi hizmetler muhtarlık ofisi, hepsi korunmuş olacak. Bu parklar artık sapa, varoş, karanlık, tehlikeli gibi tüm olumsuzluklardan arınmış olacak” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı