Advert
Advert
Advert

ÖTB fuar gezileriyle sektörlerin nabzını tutuyor

ÖTB fuar gezileriyle sektörlerin nabzını tutuyor
ÖTB fuar gezileriyle sektörlerin nabzını tutuyor Küçük Menderes
Bu içerik 184 kez okundu.
Advert

Ege Bölgesi'ndeki tarım ve hayvancılığa yönelik organizasyonları yakından takip eden Ödemiş Ticaret Borsası, üyeleri için bu kez 9. Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı'na gezi düzenledi.

Fuar İzmir'in ev sahipliğindeki “Gurme Olive Tech” 9. Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı'nın üçüncü gününe Ödemiş'ten kooperatif başkanları ve yöneticileri ile üreticiler konuk oldu. Ödemiş Ticaret Borsası tarafından düzenlenen organizasyon ile fuarda zeytinyağı ve süt ürünleri sektörlerindeki son gelişmeleri gözlemleyen Ödemişli kooperatif başkanları çeşitli görüşmeler de gerçekleştirdi. Ödemiş Ticaret Borsası heyeti Ödemişli kooperatiflerin ve firmaların açtığı stantlara da konuk olarak başarılar diledi. Ödemiş Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ali Öz ve borsa çalışanları Ödemiş heyetine eşlik etti.

 

“SEKTÖREL FUARLARI TAKİP EDİYORUZ”

Ödemiş Ticaret Borsası heyetinin fuardan memnun ayrıldığını söyleyen Ödemiş Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ali Öz, "Borsa üyelerimizin ve bölge üreticilerimizin mesleki genel menfaatlerini ön planda tutarak gelişmesini sağlamak amacıyla sektörel fuarları takip etmeye çalışıyoruz. Bugün de bölgemizi yakından ilgilendiren bir fuar daha üyelerimiz ve üreticilerimiz alanlarındaki son gelişmeleri öğrenip gelişen üretim teknikleriyle ilgili bilgi sahibi oldular. Ayrıca fuar değerlendirme anketiyle geziye katılan üyelerimizin, beklenti ve değerlendirmelerini öğrenmiş olduk. Katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bademli Barajı üretime can suyu
Bademli Barajı üretime can suyu
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!