Advert
Advert
Advert

Sebamed Ürünleri

Sebamed Ürünleri
Sebamed Ürünleri Küçük Menderes
Bu içerik 864 kez okundu.
Advert

Sebamed, 1957 yılında Almanya’da dermatoloji ürünler üreten bir marka olarak faaliyete başlamıştır. Markanın doğuş tarihçesinde, egzama hastalığı için sabun kullanılmasının sakıncalı sonuçlar doğurması etken olmuştur. Sabunların içeriğindeki asit özelliğine karşı,  Ph kavramı ayarlanarak, dermatolojik ürünlerin imal edilmesi sağlanmıştır. Yaklaşık yetmiş ülkede yaygın kullanımı bulunmaktadır.

Sebamed Ürünleri Uygun Çözümler Sunar

Sebamed Ürünleri, her yaş grubunun ihtiyaç duyduğu dermatolojik özelliklere sahiptir. Ürün yelpazesi bu nedenle çok geniştir. Reçete alışveriş sitesi bu bakımdan zengin bir içerik sunmaktadır. Hassas, kuru ve çok kuru, normal, karma ve yağlı, tüm cilt tipleri için geniş içerik sunmaktadır. Yerleşik kırışık tipleri ile de mücadele eden ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Sebamed Ürünleri, saç tiplerine göre de farklı çözümler sunmaktadır. Başlıca ürün kategorileri, normal, kuru ve her saç tipine uygun çözümlerdir.

Reçete Alışveriş Sitesinde öne çıkan bazı Sebamed Ürünlerini sıralayacak olursak:

Yeni doğan şampuanı ıslak mendil, çok yönlü koruyucu güneş kremi, dudak koruyucu, her gün kullanım şampuanı, onarım şampuanı, saç dökülmesine karşı etkili şampuan, güneş koruyucu sprey, güneş koruyucu losyon, güneş koruyucu krem, güneş sonrası losyon, deodorant, hassas ciltler için yüz, vücut, makyaj  temizleme mendilleri, hassas ciltler için yüz, vücut ve makyaj temizleme likitleri, nemlendirici krem, hijyenik likit, günlük duş jeli, dudak koruyucu, sıkılaştırıcı vücut losyonu, yüz toniği, deodorant ürünlerini bulmak mümkün olmaktadır. Sebamed Ürünlerinde, güneş anında ve güneş sonrası sürülecek kremler de bulunmaktadır. Vücuda uyumlu Ph dengesi ayarlanarak, ürün tasarımları yapılmıştır. Yağlı, kepekli saçlar için ürün çeşitliliği söz konusu iken, çok dökülen saçlar için de çözüm olabilecek ürün yelpazesine sahiptir. Güneş sonrası ürünlerde, cilt kuruması ve güneş lekelerine karşı çözümler de bulunabilir.

Cilt temizliğinde en iyi sonuçların alınabildiği Sebamed Ürünleri, Ph 5,5 derecesi ile mükemmel sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Bebek Bakım Ürünlerinde Sebamed Markası

Yetişkinler için olduğu kadar, bebek cildine de uyumlu dermatolojik ürünleri https://www.recete.com/sebamed/  kozmetik alışveriş sitesinde bulmak mümkün olmaktadır. Yetişkinler için de bu siteden rahatlıkla ürün alış verişi yapılabilir.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cep Sineması Eylül’de açılacak
Cep Sineması Eylül’de açılacak
Bir ayda on yangın
Bir ayda on yangın