Advert
Advert
Advert

Ödemiş’e yeni bir lezzet noktası: Bol Kepçe

Ödemiş’e yeni bir lezzet noktası: Bol Kepçe
Ödemiş’e yeni bir lezzet noktası: Bol Kepçe Küçük Menderes
Bu içerik 1358 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te işletmeciliği Bircan Kınay ve Murat Aktaş’ın gerçekleştirdiği Bol Kepçe Yemek Salonu geniş katılımlı bir açılışla hizmete sunuldu.

Ödemiş’te Emmioğlu Mahallesi Fatih Caddesi’nde 1. Noter’in hemen yanında yer alan Bol Kepçe Çorba Yemek ve Izgara Salonu’nun açılışına Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Cumhur İttifakı Ödemiş Belediye Başkan Adayı Münir Bezmez, Millet İttifakı Ödemiş Belediye Başkan Adayı Mehmet Eriş, siyasi partilerin temsilcileri ile davetliler katıldı.

Arasta ve Ödemiş Yıldız Kent Arşivi ve Müzesi’nin bulunduğu tarihi bölgeyi canlandırmak istediklerini söyleyen Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, bu bölgede yeni mekânlar açılmasının sevindirici olduğunu ifade etti. Badem, Bol Kepçe Yemek Salonu’na hayırlı işler ve bol kazançlar diledi.

Duaların okunmasının ardından Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Mehmet Eriş açılış kurdelesini birlikte kesti.  Açılış sonrası ikramlar yapıldı. İşletmeciler Bircan Kınay ve Murat Aktaş, leziz, günlük, taze çorba ve sıcak yemek çeşitlerinin yanı sıra ızgara çeşitlerini de vatandaşlara sunacaklarını belirterek, açılışa katılanlara teşekkür etti.

Şazenuş Keskin

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cep Sineması Eylül’de açılacak
Cep Sineması Eylül’de açılacak
Bir ayda on yangın
Bir ayda on yangın