Advert
Advert
Advert

Yine hırsızların hedefi oldu

Yine hırsızların hedefi oldu
Yine hırsızların hedefi oldu Küçük Menderes
Bu içerik 1091 kez okundu.
Advert

Ödemiş-Yeniceköy yolu üzerinde Tombaklı Mezarlığı karşısında bulunan bakkal dükkanı yine hırsızların hedefi oldu. Hırsızlar bu kez içeriye giremezken demir parmaklıklara zarar verdi.

Ödemiş-Yeniceköy yolunda köprünün hemen yanında bulunan Aksel Eker’e ait bakkal dükkanı Aralık ayının ardından bir kez daha hırsızlar tarafından hedef alındı. Geçtiğimiz Aralık ayında bozuk para ve çakmak çalınan dükkana adeta dadanan hırsızlar Cuma gecesi de dükkana girmeye çalışsalar da başarılı olamadılar. Kepengi büken hırsızlara bu kez demir parmaklıklar engel oldu. Parmaklıkların arkasında bulunan meşrubat şişelerini deviren hırsızlar amaçlarına bu sefer ulaşamadı.

Hırsızların yakalanmasını isteyen dükkan sahibi Aksel Eker, “Bundan yaklaşık 1 ay önce dükkâna girerek bozuk paralarımızı çaldılar. Sabah dükkânı açmaya geldiğimde tekrar zorlanmış olduğunu gördüm. Daha önceki olay sonrasında tedbir alarak demir parmaklık yaptırmıştım. Bu sefer amaçlarına ulaşamadılar. Ama ben en yakın zamanda iş yerime dadanan hırsızın kimliğinin tespit edilmesini istiyorum” dedi.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
STK'ların önemini anlattı
STK'ların önemini anlattı
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI
ÖDEMİŞ TOKİ KURA SONUÇLARI