Advert
Advert
Advert

ÖTB'den Agroexpo çıkarması

ÖTB'den Agroexpo çıkarması
ÖTB'den Agroexpo çıkarması Küçük Menderes
Bu içerik 289 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Borsası, üyeleri için Türkiye’nin en büyük,  Avrupa’nın ilk dört tarım fuarından biri olma özelliği taşıyan 14. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na gezi düzenledi.

Fuar İzmir'de yarın sona erecek 14. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, Ege'nin dört bir yanından oda ve borsaların üyelerini de ağırlıyor. Ödemiş Ticaret Borsası öncülüğünde düzenlenen gezi ile Ödemişli borsa üyeleri ve üreticiler tarım ve hayvancılıktaki teknolojik gelişmeleri yerinde inceleme fırsatı buldu. Ödemiş Ticaret Borsası heyeti fuarda stant açan Ödemişli kurum ve firmalara da konuk oldu.

 

"SEKTÖREL FUARLARI TAKİP EDİYORUZ"

Ödemiş Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ali Öz “Üyelerden gelen talepler doğrultusunda, Ödemiş’ten Fuar İzmir alanına Cuma günü borsamız üyelerini, üreticilerimizi ve paydaşlarımızı götürdük. Ödemiş Ticaret Borsası ile katılımcılar; ilgili sektörlerdeki gelişmeleri, yenilikleri izledi. Borsa Üyeleri ve üreticiler Avrupa’nın dördüncü, Türkiye’nin en büyük fuarı olan bu organizasyonda bulunmanın memnuniyetini yaşadı. Fuar alanında mevcut birçok standı gezen katılımcılara;  yine Borsa tarafından fuar değerlendirme anketi doldurtarak, beklentilerini izledik.

Ayrıca Borsa Üyeleri ve katılımcılar sektörlerine ait tarım makinalarındaki gelişmeleri, sektör panellerini, boğa ırk tanıtımlarını, genç çiftçiler yarışıyor  yarışmasını  heyecanla takip etme şansını elde etti. Fuardan üyelerimizin ve üreticilerimizin memnun ayrıldıklarını düşünüyoruz. Borsa üyelerimizin mesleki genel menfaatlerini ön planda tutarak gelişmesini sağlamak amacıyla sektörel fuarları takip etmeye çalışıyoruz” dedi.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cep Sineması Eylül’de açılacak
Cep Sineması Eylül’de açılacak
Bir ayda on yangın
Bir ayda on yangın