Advert
Advert
Advert

TV9 İzmir’de “Bizim Yöremiz” heyecanı

SAYGILIER, BÖLGENİN NABZINI TUTUYOR

TV9 İzmir’de “Bizim Yöremiz” heyecanı
TV9 İzmir’de “Bizim Yöremiz” heyecanı Küçük Menderes
Bu içerik 849 kez okundu.
Advert

Ödemişli deneyimli araştırmacı-yazar Adnan Saygılıer, TV9 İzmir ekranlarındaki Bizim Yöremiz programıyla Küçük Menderes havzasının nabzını tutacak. Saygılıer, TV9 İzmir ekranlarında önümüzdeki günlerde yayımlanacak programda Ödemiş’in önemli isimlerini konuk etmeye başladı.

Daha önce de gerek TV programları gerekse de köşe yazıları ve röportajları ile Küçük Menderes havzası basın hayatına önemli katkılar sunan, İl Genel Meclisi üyeliği tecrübesiyle de bölgenin sorun ve beklentilerin yakından bilen Saygılıer’in TV9 İzmir ekranlarında yer alacak Bizim Yöremiz programının ilk konukları Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Elvan Boz Kar ile Ödemiş Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut Usluca oldu.

Cumhuriyet Mahallesi’nde üçüncü dönem için muhtarlığa aday olan Elvan Boz Kar, mahallesindeki çalışmalar ve geleceğe dair projeleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Ödemiş Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut Usluca da 2018 yılını ve Kooperatifin çalışmalarını değerlendirerek, ilçe ekonomisine dair son durumu Saygılıer ile birlikte masaya yatırdı. Saygılıer, “Bizim Yöremiz” ile Küçük Menderes havzası için TV9 İzmir ekranlarında farklı bir pencere açacak.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti