Advert
Advert
Advert

ÖTO’da STK zirvesi

ERİŞ: “ÖDEMİŞ İÇİN HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ”

ÖTO’da STK zirvesi
ÖTO’da STK zirvesi Küçük Menderes
Bu içerik 435 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO) ilçenin sivil toplum kuruluşlarını buluşturdu. ÖTO’nun ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Ödemiş Bilumum Gıda Maddeleriyle Uğraşanlar Odası Başkanı Hülya Çavuş, Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Tahir Silay, Madeni İşler ve Demirciler Odası Başkanı Erol Nokta, İnşaat Mühendisleri Odası Ödemiş Şubesi Başkanı Ufuk Aykol,  Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Ödemiş Temsilcisi Sabri Diken, Sarraflar Saatçiler Kuyumcular ve Bijutericiler Odası Başkanı Şerif Naz,  Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut usluca, Ayakkabı ve Deri İşleri İle Uğraşanlar Odası Başkanı Mustafa Köksoy,  Ziraat Odası Başkanı Mehmet Dinlenmez, Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Nihat Kâhya, Terziler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Hüseyin Döner ve Ödemiş Ticaret Borsası Meclis Başkanı Turgut Akın katıldı.

 

13 STK temsilcisi bir araya geldi

ÖTO Toplantı Salonunda gerçekleşen buluşmada konuşan Oda Başkanı Rıfat Eriş, “Ödemiş’te faaliyet gösteren tüm STK’ların, üyelerine daha iyi hizmet sunabilmek için ne kadar yoğun çalıştıklarını biliyoruz. Hepimizin ortak amacı üyelerimize ve Ödemiş’imize faydalı hizmet sunabilmektir. Bugün burada bulunuyor oluşumuz bu toplantıların devamının geleceğinin ve birlikte hareket edebileceğimizin göstergesidir.

 

“Farklı meslek gruplarının seçilmiş temsilcileriyiz”

Bizler hiçbir siyasi partiyi gözetmeksizin bölgemiz ve üyelerimize hizmet etmek için varız. Belediye Başkan adayları Sivil Toplum Örgütleri ile her zaman birlikte çalışacağız diye beyanat veriyor ve bu şekilde çalışmamızın gerekliliği artık anlaşıldı. Bizler yaklaşık 18000 üyeye sahip Ödemiş’in Sivil Toplum Kuruluşlarıyız. Bu kurumların başkanları olarak, seçilerek buraya geliyoruz ve ortak gayemiz Ödemiş’e katkı sağlayabilmek. Bu noktada Belediye Başkanları ile de ortak paydada buluşmuş oluyoruz.

 

Birlik olmanın gücünü vurguladı

Amacımız Ödemiş’e fayda sağlayabilmektir. Birlikte hareket etmenin gücünü de bu noktada kullanabiliriz. Yaklaşan yerel seçimlerde birlik içinde hareket ederek Belediye Başkan Adaylarımıza sorunlarımızı birlikte dile getirebiliriz. Ortak sorunlarımızı görüşme ve bu sorunların çözümü, beklentilerin gerçekleşmesi için birbirimize destek olmalıyız. Sektör olarak üyelerimizin alanı farklı olsa bile nihayetinde bu sorunlar Ödemiş’te yaşayan insanların ortak sorunlarıdır.  Bu noktada da çalışmalar yaparak, birlikte adımlar atarak birçok projeye ve başarılı işlere imza atabiliriz. Belediyeye sunacağımız sorunlarımızın çözümü aşamasında da her zaman destek olarak elimizden gelen yardımı yapacağımızı belirtmek isterim” dedi.

Onur Karagöz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti