Advert
Advert
Advert

Küçükmenderes ve TV9 İzmir’e 10 Ocak ziyaretleri

Küçükmenderes ve TV9 İzmir’e 10 Ocak ziyaretleri
Küçükmenderes ve TV9 İzmir’e 10 Ocak ziyaretleri Küçük Menderes
Bu içerik 750 kez okundu.
Advert

Ödemişliler ve protokol üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Küçükmenderes ve TV9 İzmir çalışanlarını unutmadı. AK Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Münir Bezmez, CHP Ödemiş Belediye Başkan Aday Adayı Cumhur Şener ve AK Parti’den Ödemiş Belediye Başkan Aday Adayı olan Müjde Çelik, gazetemizi ziyaret ederken belediye başkanları, oda başkanları ve esnaflar çiçekler ve sürprizlerle anlamlı günü kutladı.

 

Bezmez: “Basının katkısı çok önemli”

1961 yılından bu yana aralıksız kutlanan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret eden AK Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Münir Bezmez, yerel yönetimlerin ve kamunun çalışmalarında basının gözlemlerinin çok önemli olduğunu ifade etti.

İsmail Atahan Keçeci ile birlikte gazetemizin 21 yıllık arşivinde incelemeler yapan Bezmez, 1994-1999 yılları arasındaki görev döneminde de Ödemiş’te birçok çalışma konusunda basının önemli katkıları olduğunu vurguladı. Ödemiş Belediye Meclisi üyesi olan kızı Yasemin Bezmez ile gazetemize konuk olan Münir Bezmez, TV9 İzmir stüdyolarını da inceledi. Bezmez, “Basının yerel yönetimlerin çalışmaları konusunda hem gözlemci hem uyarıcı nitelikte çalışmalar yapması yöneticilerin işini kolaylaştırıyor. Ben her zaman basın kuruluşlarımızla ve basın mensuplarımızla bir arada olmaya çalıştım. Çalışmalarımda da basının katkısını çok önemsedim. Bugün de Ödemiş basını güçlü bir konumda. Küçük Menderes Bölge Gazetemiz yöremizin nabzını tutuyor. TV9 İzmir de yöremiz adına önemli bir ihtiyaca yanıt verecektir, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

 

Şener: “Basının etkisi ve katkısını hissediyoruz”

CHP Ödemiş Belediye Başkan Aday Adayı Cumhur Şener de gazetemizin çalışanlarını ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Şener, Büyük Önder Atatürk’ün; ‘Basın toplumun ortak sesidir’ vecizesini hatırlatarak, “Toplumumuzun sorunlarını, beklentilerini dile getirmesinde önemli bir rolü bulunan basınımız her geçen gün zorlaşan koşullara rağmen işini en iyi şekilde yapmanın mücadelesini veriyor. Yöremizde de basın mensuplarımız fedakârca görevlerini yerine getiriyorlar. Çalışmalarımızda basının etkisini ve katkısını hep hissediyoruz. Bundan sonra da basınımızın daha iyi koşullarda toplumumuzun gözü, kulağı ve sesi olmaya devam etmesini diliyor, ilçemizdeki tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü yürekten kutluyorum” dedi.

TV9 İzmir stüdyolarına da konuk olan Şener, “Genç, dinamik ve başarılı bir ekiple yola çıkan TV9 İzmir’in bölgemize farklı bir soluk kazandıracağına inanıyorum” dedi.

 

Çelik’ten başarı dilekleri

AK Parti’de Ödemiş Belediye Başkan Aday Adayı olan Müjde Çelik de anlamlı bir ziyaretle gazetemize ve TV9 ekibine başarılar diledi. Çelik, “Siyasi hayatım boyunca basın mensuplarımızla olan yakın ilişkilerimiz halkımızın sorunlarının dile getirilmesinde ve çözüme kavuşmasında büyük rol sahibi oldu. Ödemiş’te de basınımızın birbirinden değerli mensupları objektif şekilde halkımızın haber almasını sağlıyorlar. Çok önemli bir görevi üstlenmiş durumdalar. Çalışmalarıyla ilçemize, bölgemize katkı sağladığına inandığım basın mensuplarımızın bu anlamlı gününü can-ı gönülden kutluyorum” dedi.

Gülten Kır Güzel

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti