Advert
Advert
Advert

Cumhur İttifakı için önemli mesajlar

Cumhur İttifakı için önemli mesajlar
Cumhur İttifakı için önemli mesajlar Küçük Menderes
Bu içerik 1078 kez okundu.
Advert

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Şerif Delibalta, Ödemiş Belediye Başkan Adayı Münir Bezmez ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhur İttifakı’nda yer alan MHP’nin Ödemiş İlçe Başkanı İsmail Poyraz’ı ve ilçe yönetim kurulunu ziyaret ederek birlik-beraberlik mesajları verdi.

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Şerif Delibalta, Belediye Başkan Adayı Münir Bezmez ile birlikte MHP Ödemiş İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek İlçe Başkanı İsmail Poyraz ve ilçe yöneticileriyle değerlendirmelerde bulundu. Ziyarette yerel seçim sürecinde gerçekleştirilecek çalışmalar görüşüldü.

 

“Duymak yok yola devam”

MHP Ödemiş İlçe Başkanı İsmail Poyraz, “Cumhur İttifakı’nın Ödemiş Belediye Başkan adayı Sayın Münir Bezmez Bey’e; Ak Parti İlçe Başkanı’na ve ekibine ziyaretleri için teşekkür ederiz” diye konuştu.

Yerel seçimlerde de devam edecek Cumhur İttifakı’nda birlik-beraberlik içerisinde çalışılacağının mesajını veren AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Şerif Delibalta, “Belediye Başkan Adayımız Münir Bezmez ve Yönetim Kurulumuz ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatını ziyaret ederek 31 Mart Yerel Seçimleri ile ilgili istişarelerde bulunduk. Bu enerji ve samimiyet olduktan sonra durmak yok yola devam inşallah” dedi.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı