Advert
Advert
Advert

Küçük Menderes Gazetesi ve TV9 ziyaretlerine devam ediyor

Küçük Menderes Gazetesi ve TV9 ziyaretlerine devam ediyor
Küçük Menderes Gazetesi ve TV9 ziyaretlerine devam ediyor Küçük Menderes
Bu içerik 581 kez okundu.
Advert

Gazetemiz Küçük Menderes ve TV9 İzmir Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu’nu, Ödemiş Cumhuriyet Başsavcısı Tuğan Sarıca’yı ve Ödemiş Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi’yi ziyaret etti. Ziyaretlere İsmail Atahan Keçeci, genel müdür Devrim Kasap, gazetenin köşe yazarlarından Yılmaz katıldı.

 

Kaymakam Dayıoğlu’nu ziyaret ettiler

Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizler Kaymakamlık olarak basının bir nevi kamu hizmeti görmesi nedeniyle kendi alanımızda her zaman yardımcı ve destek olmaya çalışıyoruz.  İlçede bir yerel gazetenin de olmasını benimsiyorum. Bundan dolayı çok memnunum” dedi.

 

Başsavcı’ya iade-i ziyaret

Ödemiş Cumhuriyet Başsavcısı Tuğan Sarıca’yı makamında ziyaret eden Ödemiş Küçük Menderes Bölge Gazetesi ve TV9 İzmir adına konuşan İsmail Atahan Keçeci, “Ödemiş’te gazetenin yanına televizyonu da ekleyerek bölgenin sesi ve yüzü olmak istiyoruz” dedi. Ekip, Başsavcı Sarıca’ya gazeteyi daha evvelden ziyaret ettiği için de teşekkür etti.    

Ödemiş Cumhuriyet Başsavcısı Tuğan Sarıca yapılan ziyaretten memnun olduğunu dile getirerek, “Bizler de göreve geldiğimizden bu yana kamu kurumlarına ziyaretin yanında basın yayın kuruluşlarına da gerekli ziyaretlerde bulunduk. Görev yaptığımız her yerde basın kuruluşlarıyla diyalogumuzu hep sürdürdük. Mesleğin önemini biliyoruz. Diyalogumuz sürmeye de devam edecek”  diye konuştu.

 

Emniyet Müdürü Kiremitçi’yi ziyaret ettiler

Ödemiş Emniyet Müdür Fatih Kiremitçi’yi de makamında ziyaret eden ekip gazetemizin dünü ve bugünü hakkında bilgiler verip aileye yeni katılan ve yayına başlayan TV9 İzmir hakkında bilgiler paylaştı.

Keçeci: “Ödemiş’in ve bölgenin gözü kulağı olmak istiyoruz”

İsmail Atahan Keçeci, “Ödemiş ve Küçük Menderes Havzasında yayıncılık anlamında önemli bir boşluğu doldurmak için modern bir televizyon stüdyosu kurduklarını, yapılacak yayınlarla Ödemiş’in ve bölgenin gözü kulağı olmak istiyoruz” diye konuştu.

Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi daha önceden Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yaptığı Ödemiş’e Emniyet Müdürü olarak tekrar göreve gelmekten mutlu olduğunu kaydederek, “Bizim burada ana hedefimiz Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan arkadaşlarımızla birlikte,  bu ilçede yaşayan vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini en iyi şekilde korumak, bunun yanında yine ilçedeki tüm okullarımızda eğitim gören öğrencilerimizin de rahat bir şekilde okula girip çıkmaları ve onların da güvenliğini düşünerek tüm okullara yönelik emniyet tedbirlerini de almaya devam ediyoruz” mesajını verdi.

Turgay Konuralp

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı