Advert
Advert
Advert

Eriş, Küçükmenderes ve TV9 İzmir’e konuk oldu

Eriş, Küçükmenderes ve TV9 İzmir’e konuk oldu
Eriş, Küçükmenderes ve TV9 İzmir’e konuk oldu Küçük Menderes
Bu içerik 610 kez okundu.
Advert

CHP Ödemiş Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Eriş, Küçükmenderes Gazetesi ve TV9 İzmir stüdyolarını ziyaret etti. Anıların tazelendiği ziyarette Eriş, Ödemiş’te basının sorunların çözümü ve çalışmaların ilerlemesi konusunda önemli bir görev üstlendiğini vurguladı.

Gazetemizin 21. yılını kutlamak ve geçtiğimiz ay yayın hayatına başlayan TV9 İzmir ailesine başarılar dilemek üzere Küçük Menderes Sulama Birliği eski başkanı Özay Kaptan ile birlikte ziyarette bulunan CHP Ödemiş Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Eriş, gazetemizin arşivini de inceleyerek anılarını tazeledi.

Küçükmenderes Bölge Gazetesi’nin her gün haberleriyle bölgenin nabzını tuttuğunu ve kentin gelişimine katkı sunduğunu söyleyen Eriş, “21 yıldır bölgemizin adeta gözü kulağı olan Küçükmenderes Gazetesi’ne ve çalışanlarına başarılarının devamını diliyorum. TV9 İzmir de bölgemiz adına önemli bir atılımdır. Bu açıdan emek verenleri kutluyorum. Gerek yazılı gerekse görsel medyanın ilçemizin sorunlarının çözümü ve çalışmaların ilerlemesi noktasında halkın sesi olduğuna inanıyorum. Yerel yönetimler açısından da basının katkısı çok önemli. Hep birlikte yönetme anlayışının en önemli unsurlarından biri basındır” dedi.

Başar Uçar

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti