Advert
Advert
Advert

ERGÜZ’DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

“Cumhur İttifakı’nın Ödemiş’te de hayat bulması için…”

ERGÜZ’DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA
ERGÜZ’DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA Küçük Menderes
Bu içerik 1058 kez okundu.
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Ödemiş Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Ergüz, sosyal medyadan yayımladığı mesajla Cumhur İttifakı’nın Ödemiş’te de hayat bulması için adaylıktan çekildiğini duyurdu.

Ergüz sosyal medya mesajında şu ifadelere yer verdi: “Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda elimizden geldiğince doğruları yapmaya ve her türlü övgüyü hak eden halkımızın bir nebze olsun yaralarını sarmaya, seslerini duyurmaya çalıştık. Öncelikle İlçe Başkanımız ve her biri birbirinden kıymetli yönetim kurulu arkadaşlarım tam destek olarak arkamızda durdu. Yeni bir vizyon yeni bir sinerji yaratmaya çalıştık. Görüştüğümüz tüm STK ve oluşumların bizimle birlikte heyecanlanmaları ve arkamızda olmaları bizleri oldukça mutlu etti.

 

“Önce Ülkem ve Milletim, sonra partim ve ben”

Ancak Ülkemizin içinde bulunduğu durum ve etkenler Genel Merkezimizin ‘Önce Ülkem ve Milletim sonra partim ve ben anlayışı’ sonucunda ‘Cumhur ittifakının Ödemiş’te de hayat bulması’ sonucu çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda beklememizi gerektirdi. Öncelikle herkese teşekkür ederim. Hiç kimse unutmasın ki Bozkurt’un nefesi hepsinin ensesinde olacak. Milletimizin refahı için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz”

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı