Advert
Advert
Advert

Artı Doğalgaz’dan örnek proje!

Artı Doğalgaz’dan örnek proje!
Artı Doğalgaz’dan örnek proje! Küçük Menderes
Bu içerik 1399 kez okundu.
Advert

Ödemiş’in hizmet ağı ve hizmet çeşidi en geniş firmalarından Artı Doğalgaz örnek bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. Kış koşullarının acımasızlaştığı ve havanın ağırlaştığı bu günlerde Artı Doğalgaz sokak hayvanlarına can ve sevgi katacak bir proje başlattı.

 

Kentin 40 farklı noktasına mama kutuları

Firmanın kullandığı tesisat malzemelerinden sokak hayvanları için pratik mama kapları tasarlayan ve imal eden firma, bu kapları Ödemiş Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri ile belirledikleri noktalara yerleştirdi. Hazırlanan ve kentin farklı noktalarına yerleştiren mama kaplarını 200 kilogramlık kedi ve köpek mamasıyla dolduran Artı Doğalgaz yetkilileri Ödemişlileri de kaplara mama doldurma konusunda desteğe çağırdı.

 

‘Lütfen kapları boş bırakmayalım!’

İlk etapta 40 farklı noktaya konulan kaplar doldurulmaya devam ettikçe arttırılacak ve sokak hayvanlarını tok ve sıcak tutacak, kentin ve sokakların sadece insanlara ait olmadığını, her anlamda birlikte yaşam kültürünü yaygınlaştıracak sıcacık proje genişletilecek.

Toplumsal dayanışmayı ve duyarlılığı her zaman ön planda tuttuklarını ve buna hayat verecek her girişimde yer alacaklarını ya da destekleyeceklerini ifade eden firma yetkilileri Ödemişlileri bu sıcak ve en insani duygulara seslenen çalışmaya destek olmaya, kapları boş bırakmamaya çağırdı.

Gülten Kır Güzel

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı