Advert
Advert
Advert

Anlamlı ziyaret

Anlamlı ziyaret
Anlamlı ziyaret Küçük Menderes
Bu içerik 656 kez okundu.
Advert

Küçükmenderes Gazetesi ve TV9 İzmir ekibi Özel Dünya Eğitim Kurumlarını ziyaret etti. Ziyarete İsmail Atahan Keçeci, Genel Müdür Devrim Kasap, gazetenin yazı işleri müdürü Gülten Kır Güzel ve yeni yayın hayatına başlayan TV9 ekibi katıldı. Ziyaret ekibinin 2019 yılına girişte Dünya Eğitim Kurumlarına başarı dileklerini iletmek ve gazete ile yıllardır devam eden dayanışmasından dolayı teşekkürlerini sunmak üzere gerçekleşen ziyarette Özel Dünya Eğitim Kurumlarının kurucularından Dr. Engin Esmer’e okulun kuruluş haberlerinin yer aldığı arşiv gazete ciltleri de hediye edildi.

Anaokulu, ilkokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesini bünyesinde bulunduran ve liselerin resmi açılışının geçtiğimiz günlerde yapıldığı Özel Dünya Eğitim Kurumları Ödemiş’te mekânsal donanımı, alternatif eğitim metotları ve sosyal sorumluluk ve duyarlılık projeleriyle çok önemli bir boşluğu doldurarak önemli bir ihtiyaca yanıt veriyor.

İnsani ve toplumsal gelişime katkı yapacak, farkındalık yaratacak, çağdaşlık ve gelişmişlik düzeyini artırmaya yönelik her türlü girişime destek olmaya ve yerel sivil toplumla, medyayla dayanışmaya her zaman devam edeceklerini ifade eden Dr. Engin Esmer ziyaretten dolayı ekibe teşekkürlerini dile getirdi.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Bu netice ile demokrasi kazandı"
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi