Advert
Advert
Advert

İşte AK Parti'nin Küçük Menderes adayları

İşte AK Parti'nin Küçük Menderes adayları
İşte AK Parti'nin Küçük Menderes adayları Küçük Menderes
Bu içerik 566 kez okundu.
Advert

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'de 30 ilçenin belediye başkan adaylarını resmen deklere etti. İttifak konuları ile gündemde olan Kiraz'da AK Parti mevcut belediye başkanı Saliha Özçınar ile seçime girecek.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kiraz'da belediye başkan adaylarının mevcut belediye başkanı Saliha Özçınar olacağını belirtti. Erdoğan, "İnşallah Saliha kızımızı yalnız bırakmayacağız" diye konuştu.

Erdoğan, Tire için eski ilçe başkanı Selman İçelli, Beydağ için eski ilçe başkanı Ogün Asil Aydoğdu, Bayındır için eski ilçe başkanı Uğur Demirezen'i aday gösterdiklerini duyurdu.

Erdoğan, Cumhur İttifakı çerçevesinde Aliağa, Çeşme, Dikili, Foça ve Narlıdere'de MHP'nin adaylarını destekleyeceklerini açıkladı.

 

"Bizim için yapılmış Ödemiş'in yolları"

Erdoğan, İzmir yatırımlarını anlatırken Ödemiş-Kiraz arasında hızlı tren projesi için hazırlıklara devam ettiklerini ifade etti.

Erdoğan, bölünmüş yol yatırımlarından bahsederken "Kurucuova'nın çamları/Yere değer dalları/Bizim için yapılmış/Ödemiş'in yolları" şeklindeki maniyi okudu.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Ödemiş Belediyesi'nden sulamada akıllı çözüm
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti
Aydın’da kiraz sezonu başlamadan bitti