Advert
Advert
Advert

ÖTO’dan üyelerine bir ayrıcalık daha!

ÖTO’dan üyelerine bir ayrıcalık daha!
ÖTO’dan üyelerine bir ayrıcalık daha! Küçük Menderes
Bu içerik 472 kez okundu.
Advert

Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO) üyelerine sağlıktan sosyal hayata, alışverişten eğitime avantajlı hizmetler sunmaya devam ediyor. Son olarak ÖTO ile Altın Yunus Turistik Tesisler A.Ş. arasında %15 indirimli hizmet satın alınması için protokol imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında,  Ödemiş Ticaret Odası üyeleri Altın Yunus Turistik Tesisler A.Ş.’ den %15 indirimli olarak faydalanabilecek.

İndirim protokolleri ile Oda üyelerine ayrıcalıklı ve özel hizmetlerden yararlanabilmeleri imkanı sunan ÖTO, eğitim, sağlık gibi temel ihtiyaçların yanı sıra sosyal ve kültürel ihtiyaçların da insan yaşamı için gerekliliğini vurgulayacak girişimler de sunuyor.

Protokol hakkında bilgiler veren ÖTO Başkanı Rıfat Eriş, “Oda olarak sosyal ve kültürel ihtiyaçları da insan hayatının olmazsa olmazları arasına sokmak istiyoruz, çünkü öyle olduğuna inanıyoruz. Toplumsal duyarlılık ve uzun vadeli yaşama, düşünme yetisi insanda böyle aktivitelerle geliştirilebilir. Biz de bu inançtan hareketle üyelerimize bu hizmetlerden daha kolay ve avantajlı yararlanabileceği kapılar aralamaya çalışıyoruz.  Altın Yunus Turistik Tesisler A.Ş. ile anlaşmaya vardığımız %15 oranında indirim ile üyelerimiz oda üyeliklerini belirtmeleri karşılığında otelden indirim alabilecekler. Şunu hatırlatmakta fayda var: İndirim protokolü internet üzerinden alınan hizmetlerde geçerli değil. Sadece otel üzerinden alınan hizmetlerde kullanılabilir. Bu konularda çalışmalarımız devam etmekte olup, değerli üyelerimizle yeni indirim protokol bilgilerini de paylaşacağız. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Haber Merkezi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Bu netice ile demokrasi kazandı"
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi