Advert
Advert
Advert

Muhtar adayından pilav hayrı

İŞYERİNDE MÜŞTERİLERİYLE BİRLİKTE KAN BAĞIŞINDA DA BULUNMUŞTU

Muhtar adayından pilav hayrı
Muhtar adayından pilav hayrı Küçük Menderes
Bu içerik 967 kez okundu.
Advert

3 Eylül Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Çetin vatandaşa pilav dağıttı. Ödemiş’te 3 Eylül Mahallesi’ne muhtar olmak için yarışa giren Birgili Mehmet Çetin Ordu Caddesinde bulunan işlettiği kahvehane önünde pilav dağıttı. Her yıl geleneksel hale getirdiği kahvehanesinde müşterileriyle birlikte Kızılay’a kan bağışıyla da gündeme gelen Mehmet Çetin, mahalle bilinci yaratmaya çalıştığını ifade etti.

Ödemiş’te 25 yıldır aynı adreste esnaflık yapan Çetin şunları söyledi: “25 yıldır aynı adreste esnaflığımı sürdürüyorum. Ve mahalle sakinlerinden gelen talep üzerine muhtar adayı oldum. 3 Eylül Mahallesinde oturanların gözü kulağı olmaya, onların her türlü sorunlarını çözmeye, çözemediklerim için de yetkili makamlara ulaşarak çözüm üretmeye çalışacağım” dedi.

Mahallede gördüğü eksikliklerden de söz eden Mehmet Çetin, “Mahallemizde olmayan pek çok şey elbette var. Öncelikle burada yaşayanların buradan gitmemesini sağlamak. Vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte gidip bir şeyler içebileceği, vakit geçirebilecekleri bir çay bahçesi yok. Yerel yöneticilerimizle görüşerek mahallemizde sosyal mekânların çoğaltılması taleplerimizi ileteceğim. Bunlar ilk akla gelenler. Yapılacak iş ve üretilecek proje çok” diye konuştu.

Turgay Konuralp

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Küçük Menderes’e Torbalı’dan neşter
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı
Bademli Fidancılık’ın eğitim hamlesini anlattı