Advert
Advert
Advert

Ziraat Odası’nda yeni başkan Dinlenmez

Ziraat Odası’nda yeni başkan Dinlenmez
Ziraat Odası’nda yeni başkan Dinlenmez Küçük Menderes
Bu içerik 3024 kez okundu.
Advert

Adı AK Parti’den Ödemiş Belediye Başkan adaylığı ile anılan Ahmet Kocaağa’nın yerel seçim süreciyle ilgili olarak Ödemiş Ziraat Odası Başkanlığından istifa etmesi sonrası odanın yeni başkanı Mehmet Dinlenmez oldu. Ödemiş Ziraat Odası’nda ikinci başkanlık görevini sürdürürken başkanlığa seçilen Dinlenmez’e “hayırlı olsun” ziyaretleri başladı.

 

“Yerel seçim süreciyle ilgili”

1994 yılından bu yana Ödemiş Ziraat Odası başkanlığını sürdüren aynı zamanda İzmir İli Damızlık Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde de bulunan Ahmet Kocaağa, Ödemiş Ziraat Odası Başkanlığından istifasının yerel seçim süreciyle ilgili olduğunu ifade ederek, Ödemiş Ziraat Odası’nda meclis üyeliği görevinin sürdüğünü hatırlattı. Kocaağa, “Hayırlı ve uğurlu olsun. Arkadaşımız Mehmet Dinlenmez başkanlığa seçildi. Normal takvime göre odamız Şubat ayında genel kurula gidecek. Tabi bir erteleme kararı olur mu bilemeyiz. Ama oda yönetimimiz çalışmalarına devam ediyor” diye konuştu.

 

AK Parti’den “hayırlı olsun” ziyareti

Daha önce Ödemiş Ziraat Odası’nda ikinci başkanlık göreviyle çalışmalarda bulunan odanın yeni başkanı Mehmet Dinlenmez’e “hayırlı olsun” ziyaretleri de başladı. AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Ramazan Şerif Delibalta ve yönetim kurulu üyeleri Dinlenmez’i Ödemiş Ziraat Odası’nda ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. AK Parti heyetini Kocaağa ile birlikte ağırlayan Dinlenmez, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Bu netice ile demokrasi kazandı"
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi
Ödemiş’te ‘Haziran Rüyası’ müzik ve şiir gecesi