Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Dayıoğlu’ndan Gaziler Derneği ziyareti

Dayıoğlu’ndan Gaziler Derneği ziyareti
Dayıoğlu’ndan Gaziler Derneği ziyareti Küçük Menderes
Bu içerik 318 kez okundu.
Advert

Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, göreve geldiğinde kendisine hoş geldin ziyaretinde bulunan Ödemiş Muharip Gaziler Derneği’ne iade-i ziyarette bulundu.

Kaymakam Dayıoğlu’nu Dernek Başkanı Selahattin Aktaşoğlu ve gaziler kapıda karşıladı. Gazilerin her türlü sorunlarında yanlarında olduğunu dile getiren Kaymakam Dayıoğlu, “Gazilerimizin bugünlere gelmemizde yeri ve önemi çok büyük. Bizler de görev yaptığımız her yerde her zaman gazilerle iyi diyaloglar içinde olduk. Burada da yine aynı şekilde bu sıcak diyalogumuz Ödemişli gazilerimiz ile devam edecektir.    Gazilerimizin kaymakamlık ile ilgili,  bizleri ilgilendiren,  görev alanımızda giren,  üzerimize düşen ne görev olursa yapmaya hazırız” dedi.

Ödemiş Muharip Gaziler Derneği Başkanı Selahattin Aktaşoğlu da,“Ödemiş Kaymakamımız Dayıoğlu’nun naçizane ziyareti bizleri çok memnun etti.  Destek mesajları ayrıca bizi memnun ve onore etti. Bizlerin de Ödemişli Gaziler olarak kurumlarla diyaloglarımız aralıksız devam ediyor ve edecek” diye konuştu. 

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eriş, projelerini TV9 İzmir’de anlattı
Eriş, projelerini TV9 İzmir’de anlattı
SOYER’DEN ÜÇÜNCÜ CEMRE ŞENLİĞİ
SOYER’DEN ÜÇÜNCÜ CEMRE ŞENLİĞİ