Advert
Advert
Advert

Demir: “Güneş Kiraz’da farklı doğacak”

Demir: “Güneş Kiraz’da farklı doğacak”
Demir: “Güneş Kiraz’da farklı doğacak” Küçük Menderes
Bu içerik 587 kez okundu.
Advert

İYİ Parti Kiraz İlçe Başkanı Halit Demir yaklaşan 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimiyle ilgili olarak iddialı ve net konuştu. Demi, “Güneş Kiraz’da farklı doğacak” dedi. İYİ Parti Kiraz İlçe Başkanlığı olarak çalışmaların aralıksız olarak sürdürüldüğünü dile getiren Halit Demir, parti teşkilatının Kiraz’da çok güçlü olduğunu ve insanların umuduna da çare olacaklarını dile getirdi. Belediye Başkanlığı için aday isminin henüz açıklanmadığını da sözlerine ekleyen Demir, bu durumun çalışmalarına hiç sekte vurmadığını, tüm gayretleriyle Mart ayında yaşanacak seçimlere odaklandıklarını ifade etti.

Genel Merkezden gelecek aday belirleme sürecine kadar resmi açıklama yapılmayacağını da sözlerine ekleyen Demir, resmi açıklamanın ise basına açık olarak gerçekleşeceğini duyurdu. Kiraz’da İYİ Parti’de Mehmet Emin Avşar isminin çok öne çıktığını ve adaylığına kesin kesiyle bakıldığını da söyledi. Her ne olursa olsun Kiraz’da İYİ Parti’nin çok emin, halkın içinden ve çalışkan adımlarla geldiğini belirterek teşkilatlarının ilçede neredeyse bir çatı gibi algılandığını vurguladı.

Kiraz İYİ Parti İlçe Başkanı Halit Demir, aday ismi netleştikten sonra zaten sürdürdükleri çalışmaların daha organize ve görünür şekilde devam edeceğini ifade ederek “Kiraz merkez ve çevre mahallelerde çalışmalarımız adım adım kararlı biçimde sürecek” diye konuştu. 

Turgay Konuralp/Gülten Kır Güzel

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kimi memnun kimi dertli
Kimi memnun kimi dertli
UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ
UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ