Advert
Advert
Advert

Tire’den Travel Turkey atağı

Tire’den Travel Turkey atağı
Tire’den Travel Turkey atağı Küçük Menderes
Bu içerik 406 kez okundu.
Advert

Tire'nin tarihi, kültürü ve turizm değerleri, bu yıl 12'nci kez düzenlenen ve turizm alanındaki en önemli buluşmalardan birisi olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı'nda tanıtılıyor. Tire Belediyesi'nin ilçenin tanıtımı için katıldığı ve 6 Aralık'ta kapılarını açan İzmir Travel Turkey Fuarı bu akşam sona erecek.

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir-Turizm Fuar ve Kongresi İZFAŞ-İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri A.Ş ve TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic. A.Ş. ortaklığıyla 12'nci kez 6-8 Aralık 2018 tarihleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleştirildi. 

Açılışa Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, TÜRSAB Başkanı Firüz Bağlıkaya ile birlikte çok ilin vali ve belediye başkanı katıldı.

Eski Tire evinin görüntüsünde olan ve bir hayli ilgi çeken Tire standı A holünde yer alıyor.  Fuarda ziyaretçiler Tire’nin tarihi, kültürel ve turistik değerlerini yakından görme fırsatı buluyor, Tire'nin meşhur incir, ceviz, karadut ve zeytinyağından tadıyor.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Delibalta'dan iki konuda sorular
Başkan Delibalta'dan iki konuda sorular
Kimi memnun kimi dertli
Kimi memnun kimi dertli