Advert
Advert
Advert

Kırsoy’dan Tatlı’ya çok özel hediye

Kırsoy’dan Tatlı’ya çok özel hediye
Kırsoy’dan Tatlı’ya çok özel hediye Küçük Menderes
Bu içerik 575 kez okundu.
Advert

Ödemiş’in başarılı ressamlarından Nurhan Kırsoy, yaptığı özel portre tabloyu sahibine armağan etti. Ödemiş’in önemli ve renkli simalarından Necati Tatlı’nın portresini çizen Kırsoy, özel buluşmada tabloyu Necati Tatlı’ya hediye etti.

Ödemiş Viva Kafe’de Nurhan-Çetin Kırsoy çifti ile bir araya gelen Necati Tatlı, portresinin olduğu tabloyu Nurhan Kırsoy’dan teslim aldı. Eski İl Genel Meclisi üyesi ve Ödemiş CHP teşkilatının renkli siması Tatlı, tablo karşısında mutluluğunu gizleyemedi.

Nurhan Kırsoy tablo ile ilgili olarak şunları söyledi: “Değerli Necati Tatlı Bey abimi tanımıyordum. Bir Cumartesi günü eşimle pazarda alışveriş yaparken karşılaştık ve tanıştırıldık. Kısa, ayaküstü sohbette samimiyeti ve neşesi beni çok etkiledi. Bu samimiyetine güvenerek şapkasına iltifat ettim. Ve bana o şapkadan göndereceğini söyledi. Aradan 1 ay geçti, eşim elinde bir çanta içerisinde şapkayla geldi ve Necati abi gönderdi dedi. Çok duygulandım. Sadece bir kez karşılaşmıştık ve sözünü unutmadı. Daha sonra sevdiğim dostlarımla Çökelek Festivaline katıldım. Bir kez daha karşılaşmış olduk. Tatlı sohbetiyle, samimiyetiyle hoş vakit geçirdik. Orada fotoğrafını çekmemi istedi ve kulağıma iyi resim yaptığım için benim tablomu yapacak mısın dedi. Elbette hemen olur dedim ve ilk kez yağlıboya bir portre çalıştım. Umarım beğenmiştir”.

Necati Tatlı da tabloyu teslim alarak, “Nurhan Kırsoy’a gönülden teşekkür ediyorum. Beni çok sevindirdi. Eserini ömrümün sonuna kadar muhafaza edeceğim” dedi.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı