Advert
Advert
Advert

Gönül Elçileri gönül aldı

Gönül Elçileri gönül aldı
Gönül Elçileri gönül aldı Küçük Menderes
Bu içerik 620 kez okundu.
Advert

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in eşi Ceylan Tanrıseven, Gönül Elçileri ile birlikte öğrencilere kıyafet yardımı yaptı. Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in girişimleri ile LC Waikiki firmasının sponsorluğunda Tire’de okuyan öğrencilere giysi yardımında bulunuldu. Kireli Ahmet Taner Kışlalı Okuluna gerçekleştirilen ziyarette, Ceylan Tanrıseven'e Gönül Elçileri, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Salih Sungurtekin, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fatih Kuş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Murat Karakaptan, Kireli Mahalle Muhtarı Ahmet Özçelik, Ortaokul Müdürü Levent Çiftgümüş, İlkokul Müdürü Güven Çıbıkçı ve öğretmenler eşlik etti.

Kireli Ahmet Taner Kışlalı ilkokul ve ortaokul öğrencilerini ziyaret eden Ceylan Tanrıseven ve Gönül Elçilerini öğrenciler çiçeklerle karşıladı. Öğrencilere hediyelerini tek tek veren onlarla sohbet eden Tanrıseven ve Gönül Elçileri daha sonra okulu gezdi.

 

 “Öğrencilerimizi mutlu etmek bizi de sevindirdi”

Hediyelerini alan öğrencilerin mutlulukla sınıflarına koşarak gitmelerini izleyen Tanrıseven, “Öğrencilerimiz okula mutlu bir şekilde devam etmeliler. Bizler de üzerimize düşeni yapmaktan, öğrencilerimizi sevindirmekten mutlu olduk” dedi.

 

Muhtardan Tanrıseven’e teşekkür

Kireli Muhtarı Ahmet Özçelik, kışın başlangıcında Gönül Elçilerinin öğrencilere yaptığı yardımların öğrencileri sevindirdiğini belirterek, “Bizlere her zaman destek olan Kaymakamımız Dr. Hasan Tanrıseven’e bu hayırlı hizmeti için teşekkür ediyoruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Delibalta'dan iki konuda sorular
Başkan Delibalta'dan iki konuda sorular
Kimi memnun kimi dertli
Kimi memnun kimi dertli