Advert
Advert
Advert

ÖDEMİŞ İYİ PARTİ, YILDIZ’I AĞIRLADI

“Yağmur çamur demeden sahadayız”

ÖDEMİŞ İYİ PARTİ, YILDIZ’I AĞIRLADI
ÖDEMİŞ İYİ PARTİ, YILDIZ’I AĞIRLADI Küçük Menderes
Bu içerik 545 kez okundu.
Advert

Yaklaşan yerel seçimler öncesi İyi Parti’nin Genel Başkan Yardımcısı Taylan Yıldız, Ödemiş’e gelerek partililerle buluştu.

Bir süredir İyi Parti’nin İzmir’deki teşkilatlarını ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Taylan Yıldız, Ödemiş’te de temaslarda bulundu. İyi Parti Ödemiş İlçe Başkanı Semih Alpan ve partililere seslenen Yıldız, metropol kırsal ayrımı olmaksızın yerel seçimlerde her yerin aynı öneme sahip olduğunu vurguladı.

İyi Parti Ödemiş İlçe Başkanı Semih Alpan ziyarette yaptığı konuşmada, “İyi Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı olarak seçimlere en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Sayın Taylan Yıldız’dan isteğimiz, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşenir’in Ödemiş’e gelerek Ödemişlilerle buluşmasıdır” dedi.

Ödemiş’e Akşener’in selamlarını getirdiğini belirten Genel Başkan Yardımcısı Taylan Yıldız, “İyi Parti olarak kötü gidişe dur demek istiyoruz. Bizler vatan sevgisi ile siyaset yapıyoruz. Bizim için sadece metropol ilçeleri değil bizim için tüm illerle birlikte her bir yerleşim yeri önemli. Şu son 3 günde 13 ilçeyi gezdim. Tüm parti teşkilatlarımız da kendi ilçelerinde, mahallelerinde, sokaklarında vatandaşlarımızla kucaklaşacaklardır. Yağmur çamur demeden saha çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Akşener’e karşı medyada uygulanan sansüre karşın sosyal medyanın önemli bir alternatif olduğuna vurgu yapan Yıldız, Akşener’in sosyal medyada ulaştığı 2 milyon takipçinin de önemli bir rakam olduğunu ifade etti.

 

“İyi Parti 300 bin kişilik organizasyonla kuruldu”

Yıldız şöyle devam etti: “Bu Parti öyle kolayca kurulmadı. 300 bin kişilik yurt çapında bir organizasyonla kuruldu. Beni tanıyanlar bilir ben aynı zamanda Google’ın Türkiye yöneticilerinden biriyim. Burada sizden isteğim seçim sürecinin planlı ilerlemesi. Bunun yanında burada bir basın birimi de oluşturursanız o da etkili olacaktır diye düşünüyorum”

Türkiye’nin her geçen gün tarım ve hayvancılıkta üretimden koptuğuna da vurgu yapan Yıldız, “Üretim her geçen gün düşüyor. Sığır üretimi düşmeye ediyor. Türkiye’de birçok ürün piyasadan kaybolmuştur.  İsrail ‘Tohumu vermiyorum’ dese inanın Türkiye aç kalır. Ülkeyi iyi yönetmenin formülleri vardır. Türkiye’de eğitim politikası diye bir şey de yok. Fen liseleri güçlendirilmeli. Eğitim politikaları geliştirilmelidir” diye konuştu.

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı