Advert
Advert
Advert

Engelsiz Yaşam Derneği’ne bandolu açılış

Engelsiz Yaşam Derneği’ne bandolu açılış
Engelsiz Yaşam Derneği’ne bandolu açılış Küçük Menderes
Bu içerik 321 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te Engelsiz Yaşam Derneği, Ödemiş Belediye Bandosu ve efelerin renk kattığı coşkulu bir törenle dernek merkezini açtı.

Kasap Hali’nde belediye tarafından tahsis edilen bir dükkanda açılan Ödemiş Engelsiz Yaşam Derneği’nin açılış törenine Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem de katıldı. Ödemiş Belediye Bandosu çaldığı parçalarla törene coşku kattı. Efelerin, zeybek gösterisi de büyük beğeni topladı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Mahmut Badem, “İlçemizde engellilerimizin ikinci bir derneği bugün burada onların da mutlu olduğu bir törenle açılıyor. Bizler engellilerimizin toplumun bir parçası  olduğunu her defasında söylemeye devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da talimatları doğrultusunda engellilerimizin her türlü ihtiyaçlarında Ödemiş Belediyesi olarak seferber olmaya devam ediyoruz” dedi.

Ödemiş Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı  Hülya Tunç da üye sayılarını çoğaltarak Ödemiş’te tüm engellileri bir çatı altında buluşturmaya devam ettiklerini belirtip “Bizler kurduğumuz bu derneğe yeri tahsis eden Ödemiş  Belediye Başkanımız Mahmut Badem’e çok teşekkür ediyoruz. Dernek olarak  burada şehir merkezinde engellilerimizin bir arada olacağı ve bunun  yanında bir çok sosyal aktiviteleri de yapabileceğimiz bir merkezimiz oldu” diye konuştu.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İLK ADIMIN 100. YILI
İLK ADIMIN 100. YILI
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden