Advert
Advert
Advert

Belediye Meclisi’nde 2018 için son mesai

Belediye Meclisi’nde 2018 için son mesai
Belediye Meclisi’nde 2018 için son mesai Küçük Menderes
Bu içerik 379 kez okundu.
Advert

Ödemiş Belediye Meclisi, 2018 yılının son olağan toplantısını bu akşam gerçekleştirecek. Çoğunluğu Kasım ayında ihtisas komisyonlarına sevk edilmiş maddelerden oluşan 6 maddelik gündem görüşülerek karara bağlanacak.

Ödemiş Belediye Meclisi, 2018 yılının son olağan toplantısı için bu akşam 20.00’da Belediye Hizmet Binası Meclis Salonu’nda Mahmut Badem başkanlığında bir araya gelecek.

Ertuğrul Mahallesi yolu için gerekli olan kamulaştırmanın 5 Yıllık İmar Programının öncelik sırası 2019 yılına ve 2019 Yılı Performans Programına alınmasına dair Plan ve Bütçe ile İmar Komisyonundan oluşan Ortak Komisyonun kararının görüşülmesi ile başlayacak toplantıda Ocaklı Mahallesi’ndeki belediyeye ait taşınmazın imam evi olarak müftülüğe tahsisi karara bağlanacak.

İnönü Mahallesi’nde site oluşturulması talebiyle bazı taşınmazları kapsayan 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı tadilatı talebinin incelendiğine dair İmar Komisyonu’nun kararı da bu akşam meclis toplantısında ele alınacak.

Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından hazırlatılarak Ödemiş Belediyesi’ne sunulan 14 adet trafo yerine ait imar plan değişikliği, Memur Dolu Kadro Değişiklik Cetveli de meclis gündeminde yer alıyor. Toplantıda son olarak Ödemiş Belediye Meclisi’nin 2019 yılı çalışma takvimi görüşülecek. Yılın son olağan meclis toplantısı dilek ve temenniler bölümü ile sona erecek.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Delibalta'dan iki konuda sorular
Başkan Delibalta'dan iki konuda sorular
Kimi memnun kimi dertli
Kimi memnun kimi dertli