Advert
Advert
Advert

Buradan İZ-SU geçti(!)

Buradan İZ-SU geçti(!)
Buradan İZ-SU geçti(!) Küçük Menderes
Bu içerik 730 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te Hürriyet Mahallesinde yol ortasına yapılan rögar nedeniyle yolda çökme tehlikesi yaşanıyor. İlçenin Hürriyet Mahallesi İlhan Ufuker Caddesi Fatih Öğrenci yurdu arkasında İZ-SU tarafından yolun ortasına yapılan rögarın ve rögar sonrası yolun yağmur sonrasında çökme tehlikesi ile karşı karşıya kaldığını dile getiren bazı mahalle sakinleri buradan geçen araçların yolda çökme tehlikesi bulunması nedeniyle endişe içinde olduklarını ifade ettiler.

Yolun ortasına yapılan rögar etrafına birikmiş sular, kırık asfalt nedeniyle yol ortasında oluşmuş göletlerle de dikkat çeken yolda asfalt ve betonun kırıklarının arttığı, yağmur suyunun tahliye edilemediği de gözleniyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı İZ-SU ekiplerinin yaptıkları çalışma sonrasında yolun bu hale geldiğini belirten mahalle sakinleri, “Burada İZ-SU ekipleri geçtiğimiz günlerde çalışma yapmışlardı. Burada yapılan çalışmayla birlikte yağışlar da aralıksız devam etti. Sanırım asfalt kırılınca su iyice toprağa işledi ve zemin yumuşadı, burayı taşıyamaz hale geldi. Bizler birinin ya da bir aracın başına bir şey gelmeden buranın bir an önce yapılmasını istiyoruz” diye konuştu.

Turgay Konuralp

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kimi memnun kimi dertli
Kimi memnun kimi dertli
UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ
UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ