Advert
Advert
Advert

Daha da tehlikeli olmadan!

Daha da tehlikeli olmadan!
Daha da tehlikeli olmadan! Küçük Menderes
Bu içerik 457 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te Türkmen Mahallesi Kabaroğlu Sokak’ta gerçekleştirilen altyapı çalışması sonrası konulan rögarın çukura dönüşmesi tehlike arz ediyor.

Türkmen Mahallesi Kabaroğlu Sokak’ta kanalizasyon çalışmaları kapsamında rögar yerleştirildikten sonra iddiaya göre araç geçişiyle birlikte bu noktada çöküntü oluştu. Yağışlarla birlikte rögar kapağı çevresindeki çöküntü artarken asfaltın altında da boşluklar oluşması yaşanabilecek sıkıntıların da habercisi oldu.

Vatandaşlar tehlike arz eden bu manzara karşısında İZ-SU yetkililerinden inceleme yapmalarını isterken burada oluşan çukurun her geçen gün derinleştiğini ve mazgal çevresindeki betonların da kırılmaya başladığını söyledi.

 

Yağmur suyu kanalları da tıkalı

Kabaroğlu Sokak ve çevresindeki sokaklarda hem kanalizasyon hem de yağmur suyu hatlarında sıkıntıların bulunduğuna da dikkati çeken vatandaşlar, yağmur suyunu tahliye edecek mazgalların tıkalı durumda olduğunu ifade ederek yağmurla birlikte gelen suyun asfaltın ve kilit taşların altındaki boşluklardan yol bulmaya çalıştığını belirtti. Altyapı yetersizliğinden yakınan vatandaşlar yağmur suyu mazgallarını kendi imkânlarıyla açmaya çalıştıklarını anlattı.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Delibalta'dan iki konuda sorular
Başkan Delibalta'dan iki konuda sorular
Kimi memnun kimi dertli
Kimi memnun kimi dertli