Advert
Advert
Advert

Ödemiş AK Parti’de Zeybekci için olumlu mesajlar

Ödemiş AK Parti’de Zeybekci için olumlu mesajlar
Ödemiş AK Parti’de Zeybekci için olumlu mesajlar Küçük Menderes
Bu içerik 706 kez okundu.
Advert

AK Parti'de İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adaylığı için eski Ekonomi Bakanı ve Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci'nin isminin açıklanması partinin Ödemiş kanadında son derece olumlu karşılandı. Partinin Ödemiş İlçe Başkanı Şerif Delibalta ve Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Zeybekci'nin İzmir'i tanıyan bir isim olmasının yanında Egeli olmasının da büyük bir avantaj olduğunu vurguladı.

 

Delibalta:“O İzmir’i İzmir de onu tanıyor”

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Şerif Delibalta, Nihat Zeybekci'nin Büyükşehir adaylığı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Hayırlı ve uğurlu olsun. Sayın Nihat Zeybekci'nin Bakanlık ve Denizli'de belediye başkanlığı tecrübesi yaşaması İzmir için büyük bir artı. İzmir'i çok iyi tanıyor, İzmir de Zeybekci'yi tanıyor. Denizlili oluşu İzmir'e yakınlığı açısından bir avantaj. Bakanlığı döneminde de İzmir'le yakın teması oldu. İş insanı oluşu nedeniyle de Ege'nin her yanında önemli ilişkileri var. Bu nedenle Sayın Zeybekci'nin İzmir'de rahat yol alacağını düşünüyorum.

Adayımız ayrıca Sayın Cumhurbaşkanımızın yakın mesai arkadaşları arasında. Bu nedenle Sayın Cumhurbaşkanımızın ufkunun açıklığından Zeybekci'nin de esinlenmiş olacağına eminiz. Bu vizyondan yararlanmıştır, yararlanacaktır. Samimiyetle söylüyorum, İzmir, Büyükşehir bazında da Ak Belediyecilikle tanışacaktır. Sayın Zeybekci'nin seçim süreciyle ilçeler bazında çalışmalar elindedir. Gerekli çalışmalar yapılacaktır. Sayın Zeybekci'nin adaylığı da kısa sürede alınmış bir karar değildir, ön tespiti yapılmış bir süreçtir. Ak Parti'nin doğumu Büyükşehir Belediyeciliği ile olmuştur, İzmir'de de Ak Parti bunu sağlayacaktır" dedi.

 

Badem: “Bizim insanımızdır. Ege’nin insanının nabzı aynı atar”

Ödemiş'in AK Partili Belediye Başkanı Mahmut Badem de "Sayın Nihat Zeybekci bizim insanımızdır. Ege'nin insanının nabzı aynı atar.  İnşallah bu yönüyle de İzmir'de başarılı olacaktır. Denizli'de son derece başarılı bir belediye başkanı olarak görev yapmıştır. Bakanlık döneminde çok önemli işler başarmıştır. İşadamı kimliğiyle de İzmir'de işletmeleri bulunduğu için İzmir'i her yönüyle tanıyor. Bakanlığı döneminde İzmir için de önemli adımlar atmıştır. Bu birikimle yerel seçimlerde de İzmir'de hedefine ulaşacaktır. Her kesimi kucaklayabilecek, İzmir için, Ödemiş için önemli bir isim. Hayırlı olsun" dedi.

 

Özçınar: “İzmir’de Ak Parti belediyeciliği bayrağının dalgalanacağına inanıyorum”

31 Mart 2019 Yerel Seçimler öncesi Ak Parti Kiraz İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz ile birlikte Ankara’da temaslarda bulunan Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar da, Nihat Zeybekci’nin belediye başkanlığı adaylığını değerlendirdi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci’ye seçim çalışmalarında şimdiden başarılar dileyen Özçınar, Ak Parti belediyeciliğinin İzmir’de de yaşanacağını ifade etti. Özçınar şöyle dedi: “Partimizin ilçe başkanıyla birlikte Ankara’da bazı temaslarda bulunduk. Sayın Bakanımız Zeybekci’ye seçim çalışmalarında başarılar diledik. İzmir’in de Ak Parti belediyeciliğiyle tanışacağına, Ak Parti belediyeciliği bayrağının İzmir’de de dalgalanacağına şimdiden inanıyorum”

Başar Uçar /Turgay Konuralp

   

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kimi memnun kimi dertli
Kimi memnun kimi dertli
UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ
UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ