Advert
Advert
Advert

ŞAHİN: İZMİR ÇOK ŞEY KAZANIR

ŞAHİN: İZMİR ÇOK ŞEY KAZANIR
ŞAHİN: İZMİR ÇOK ŞEY KAZANIR Küçük Menderes
Bu içerik 466 kez okundu.
Advert

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanı Veysel Şahin’den Yerel seçimler ve Cumhur İttifakı konusunda Antalya dönüşü önemli değerlendirmeler geldi. Şahin, “Geçmişten günümüze İzmir için çok şeyler yapıldı. Fakat bu yeni ve daha güzel işlerin yapılmayacağı anlamına gelmiyor. Önümüzdeki dönemde Cumhur İttifakı’nın İzmir’e çok şey vereceğine inanıyoruz” dedi.

 

Cumhur İttifakına sahip çıktı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’nin Antalya’da düzenlediği il başkanları toplantısından dönen İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, ayağının tozuyla bir açıklama yaptı. Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin üzerinde hassasiyetle durduğu gibi Türkiye çok önemli bir dönemeçten geçiyor. Bu kavşakta Cumhur İttifakı’nın önemi çok büyük. Türkiye’nin beka sorunu varken biz Türk Milliyetçileri her zamanki gibi gövdemizi taşın altına koymuş bulunuyoruz. Böylesine önemli bir dönemde de bizden beklenen bu erdem ve fazileti ortaya koymaktı. Önce Türk Milleti diyerek biz gereğini yaptık. İnanıyorum ki, Türkiye Cumhur İttifakı sayesinde bu seçimlerden çok daha güçlü olarak çıkacaktır”

 

“Cumhur İttifakı İzmir’in önünü açacaktır”

MHP İzmir İl Başkanı Şahin, İzmir için çok şeyler yapmak zorundayız derken, sözlerini şöyle sürdürdü; “On sekiz yıldır İzmir’de çok şey yapıldı. Fakat bu daha fazla ve daha güzel işler yapılmayacak anlamına gelmiyor. Çünkü şehrimizin birçok eksiği var.  Hem gecikmiş projeler İzmir’e kazandırmalı, hem de İzmir geleceğe hazırlanmalıdır.  Bu konu da yoğun bir çalışma temposu içindeyiz. Biz üzerimize düşen ne varsa en üst seviyede yapacağız. Önümüzdeki günlerde çok daha kapsamlı açıklamalarımız olacak. Cumhur İttifakı’nın yepyeni bir vizyonla İzmir’in önünü açacağına inanıyorum”

Şazenuş Keskin

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kimi memnun kimi dertli
Kimi memnun kimi dertli
UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ
UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ