Advert
Advert
Advert

Büyükşehir aday adaylarının yolu ilçelere düşmeye başladı

İBB Belediye Başkan aday adayı Sefa Taşkın Ödemiş’e geldi

Büyükşehir aday adaylarının yolu ilçelere düşmeye başladı
Büyükşehir aday adaylarının yolu ilçelere düşmeye başladı Küçük Menderes
Bu içerik 509 kez okundu.
Advert

Cumhuriyet Halk Partisinden (CHP) İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Sefa Taşkın Ödemiş’e geldi. Ödemiş CHP İlçe Teşkilatında partililerle bir araya gelen Taşkın projelerini ve bölgenin sorunlarını anlattı.

CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Kiremitçi, Ödemiş’in CHP aday adayları Remzi Boyacıoğlu, Mehmet Eriş ve partililerle sohbet eden Sefa Taşkın Bergama’nın eski belediye başkanlarından. Ülke ve dünya gündeminde yerli halkın çevreci mücadelesinin sembol eylemlerinden olan Bergama’da siyanürle altın çıkarma eylemleri döneminde Bergama Belediye Başkanı olan Taşkın, sohbetinde en çok katılımcı demokrasiye vurgu yaptı. Muhtarların yerel ve lokal sorunlardaki önemine değinen Taşkın, bu müessesenin yeniden ele alınarak güçlendirilmesi ve Büyükşehir Belediyesi ve yerel yönetimlerle bağının güçlendirilmesi gerektiğini anlattı.

Aday adayı olduğu İzmir Büyükşehir Belediye başkanlığı için öğrencilerin ulaşım hizmetlerinden ücretsiz faydalanmasının ailelerin refahına yapacağı katkıyı çok önemsediğini ifade eden Taşkın, kendisinin görev alacağı belediyede İZ-SU’daki su ücretlerinin de düşürüleceğini söyledi.

Artık yereldeki her sorunu bir bütün ve merkezi olarak ele alma zorunluluğuna değinen Sefa Taşkın CHP Ödemiş İlçe Teşkilatından ve partililerden bölgenin öne çıkan sorunları hakkında fikir aldı, görüş alışverişinde bulundu.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kimi memnun kimi dertli
Kimi memnun kimi dertli
UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ
UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ