Advert
Advert
Advert

Kolunda serumla halkı dinledi

Kolunda serumla halkı dinledi
Kolunda serumla halkı dinledi Küçük Menderes
Bu içerik 333 kez okundu.
Advert

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Çarşamba günleri geleneksel hale getirdiği ‘Halk Günü’nde rahatsızlanmasına karşın kolunda serumla vatandaşları dinlemeye devam etti.

Küçük bir rahatsızlık atlattığını söyleyen Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar şöyle devam etti: “Her hafta olduğu gibi, gelenekselleşen Halk gününde gelen ziyaretçileri kabul ediyorum. Onların sorunlarını teker teker dinliyorum. Gelen hiç bir vatandaşımız anlayıp dinlemeden geri çevirmiyoruz. Kirazın kırsal mahallelerinde oturan vatandaşlarımız fırsat buldukça bana ziyarete gelir. Ben de hafta için mahallelerimize gidip vatandaşlarımızla görüşürüm. Bu hafta düzenlediğimiz Halk Günü’nde ise aşırı yoğunluk ve tempolu çalışmalar nedeniyle biraz kan şekerim düştü. Halsizlik oluştu. Personel arkadaşlar doktor çağırdılar. Doktorun kontrolünden sonra toparlanmam için bir serum takıldı.

Çok şükür iyiyim. Serumun ardından gelen vatandaşlarımın hiç birini geri çeviremezdim. Bizim için önemli olan halkımızın derdini dinlemek ve sorunlara çözüm bulmaya çalışmaktır. Şartlar ne olursa olsun”

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı