Advert
Advert
Advert

10 bin tonluk yama harekatı

10 bin tonluk yama harekatı
10 bin tonluk yama harekatı Küçük Menderes
Bu içerik 336 kez okundu.
Advert

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ödemiş, Kiraz, Beydağ ve Bayındır’da çeşitli altyapı onarımlarıyla yıpranan yollarda yama yapılması için toplu çalışma başlatacak. 10 bin tonluk plent-miks malzemenin kullanılacağı yama çalışmalarının ihalesi 12 Aralık’ta İzbeton tarafından gerçekleştirilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzbeton A.Ş., Ödemiş, Kiraz, Beydağ ve Bayındır’da 10 bin ton idare malı plent-miks ile temel yapılması, 1000 metrekare asfalt ve beton yol kesilmesi işleri için 12 Aralık 2018 tarihinde ihaleye çıkacak. Açık ihale usulü ile İzbeton’un Bornova Naldöken’deki şantiyesinde gerçekleştirilecek ihale sonrası sözleşmenin imzalanması ile birlikte 5 gün içerisinde yer teslimi yapılarak dört ilçede çalışmalar başlayacak. Çeşitli altyapı arızalarının giderilmesi ile yıpranan yollar 360 gün içerisinde yama çalışması ile elden geçirilecek.

Küçük Menderes havzasında özellikle su ve kanalizasyon arızalarının onarımı sonrası açılan çukurların uzun süre kapatılmaması günlük hayatı etkileyen problemlerden biri olarak gündeme geliyor.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı