Advert
Advert
Advert

Hastaneye kreş geliyor

Hastaneye kreş geliyor
Hastaneye kreş geliyor Küçük Menderes
Bu içerik 1412 kez okundu.
Advert

Ödemiş Devlet Hastanesine Hayırseverler Serpil Yanbastı ve Mustafa Yavuz Sümer tarafından “Kreş ve Gündüz Bakımevi” yapılması için İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ile Hayırseverler arasında protokol imzalandı.

İzmir İl Sağlık Müdürlüğünde gerçekleştirilen Protokol İmza Töreninde İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Bediha Salnur, Ödemiş Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Koçak ile Hayırseverler Serpil Yanbastı ve Mustafa Yavuz Sümer hazır bulundu.

10 ay içinde tamamlanacak

Yapılan Protokolün çok değerli olduğunu ifade eden İzmir İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Bediha Salnur, “Hayatımızdaki en kıymetli varlıklarımız çocuklarımız. Bizler çalışırken onların emin ellerde olması, içimizin rahat etmesi mutlaka pozitif anlamda bizim işimize yansıyor. Hastanemizin ihtiyacı olan, böyle güzel bir projeye destek veren Serpil Yanbastı ve Mustafa Yavuz Sümer’e çok teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin” dedi.

Ödemiş Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Ömer Koçak Ödemiş Devlet Hastanesinin ileriye dönük projelerle büyük adımlar atmaya devam ettiğini vurgulayarak “Ödemiş Devlet Hastanesi yeni hizmet binasının açılmasıyla birlikte büyüyen projeleri ile bölge hastanesi gibi konumda sağlık hizmetini vermeye devam etmektedir. Bugün de yine Ödemiş’in hayırsever ailelerinden Serpil Yanbastı ve Mustafa Yavuz Sümer’in de katkılarıyla kreş ve gündüz bakımevinin kurulması aşamasında yaptıkları bu fedakarca katkılarıyla yeni bir projeye girme aşamasında vesile olmuşlardır. Kendilerine Ödemiş Devlet Hastanesi ve Ödemiş adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ödemiş Devlet Hastanesi Serpil Yanbastı Kreş ve Gündüz Bakımevinin 450 m² alan üzerinde kurulacağı ve 10 ay gibi kısa bir sürede inşaatının tamamlanarak, hizmete sunulacağı bildirildi.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İLK ADIMIN 100. YILI
İLK ADIMIN 100. YILI
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden