Advert
Advert
Advert

AK Parti’de Girgin ve Delibalta aday adayı

AK Parti’de Girgin ve Delibalta aday adayı
AK Parti’de Girgin ve Delibalta aday adayı Küçük Menderes
Bu içerik 1136 kez okundu.
Advert

AK Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı’nda yerel seçimler için aday adaylığı sürecinin son gününde iki isim daha aday adaylığı başvurusu yaptı. AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Şerif Delibalta ve daha önce İzmir Milletvekili Adayı Adayı da olan Ödemişli avukat Mehmet Girgin, Ödemiş Belediye Başkanlığı için dosyalarını verip aday adayı oldu.

Görev yapan belediye başkanlarının da doğal aday adayı olduğu AK Parti’de Ödemiş için aday adaylığı başvurularının son gününde Ödemişli avukat Mehmet Girgin, Ödemiş ilçe teşkilatına Ödemiş Belediye Başkan Aday Adaylığı için dosya sundu. 2011 seçimlerinde AK Parti’den İzmir Milletvekili Aday Adayı da olan Girgin’in adı kulislerde uzun zamandır anılıyordu.

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Şerif Delibalta, Ödemiş Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuruda bulundu. Delibalta’nın aday belirleme sürecinde de görevine devam edeceği öğrenildi.

Son günde gelen başvurularla birlikte doğal aday adayı Belediye Başkanı Mahmut Badem ile birlikte AK Parti’de Ödemiş için Belediye Başkan Aday Adayı sayısı 6’ya yükseldi. Kıymet Yıldırım, Münir Bezmez, Müjde Çelik, Mehmet Girgin ve Şerif Delibalta adaylığa talip olan isimler oldu.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İLK ADIMIN 100. YILI
İLK ADIMIN 100. YILI
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden