Advert
Advert
Advert

Ödemiş MHP’de ilk aday adayı Coşkun

Ödemiş MHP’de ilk aday adayı Coşkun
Ödemiş MHP’de ilk aday adayı Coşkun Küçük Menderes
Bu içerik 1230 kez okundu.
Advert

31 Mart Yerel Seçim takviminin açıklanmasıyla birlikte siyasi partilerde hareketlilik sürüyor. Ödemiş’te Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) 5 aday adayı, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AKP) 3 aday adayı başvurusundan sonra Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) ilk aday adaylığı partinin Ödemiş Belediyesi meclis üyelerinden de olan Derya Coşkun’dan geldi.

“Sevdamız Ödemiş diyerek yola çıktım”

Ödemiş MHP’de uzun yıllardır çalışan Derya Coşkun, “Halkımızın yoğun talep ve teveccühü, dava arkadaşlarımızın desteği ve duaları ile ilçe başkanımız ve değerli büyüklerimizin de desteği ile 2019 yılında yapılacak olan, mahalli idareler seçiminde,  sevdamız Ödemiş’te, MHP belediye başkan aday adaylığı için resmen müracaat ettiğimi ilan ediyorum. Çalışma ve siyaset hayatım boyunca edindiğim bilgi ve tecrübelerimi halkımızın hizmetine sunmak ve Ödemişimizi hak ettiği yere taşımak için çıktığım bu yolda rabbim yardımcımız olsun” dedi.

“Partimizden kadın aday adayı çıkması gururlandırdı”

İlçe Başkanı İsmail Poyraz “  Derya Arkadaşımız Her Zaman MHP’nin Neferlerinden “

İlçe başkanı İsmail Poyraz Derya Coşkun'un aday adayı olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Derya hanım 5 yıldır belediye meclis üyesi olarak üstün bir gayret göstermiş, partimizin başarısı için gece gündüz çalışmış bir Asenamızdır. Kadın haklarının sık sık gündemde olduğu bu son günlerde partimizden Ödemiş belediye başkan aday adaylığı için bir hanımefendinin müracaat etmesi de teşkilatımız açısından ayrıca gurur kaynağımız olmuştur. Kendisine başarılar diliyorum” diye konuştu.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı