Advert
Advert
Advert

Güreşteki başarı dünya üçüncülükleriyle taçlandı

Güreşteki başarı dünya üçüncülükleriyle taçlandı
Güreşteki başarı dünya üçüncülükleriyle taçlandı Küçük Menderes
Bu içerik 462 kez okundu.
Advert

Kiraz Belediyesi güreş antrenörü Mustafa Meşe ve Bayındırlı güreşçi Gürkan Şampiyon, 2018 Uluslararası World Sumo Cup İstanbul Dünya Kupası’nda kendi sıkletlerinde dünya üçüncülüğünü elde ederek Küçük Menderes havzasının adını duyurdu.

Bayındır’ın soyadı gibi “şampiyon” güreş antrenörü ve sporcusu Gürkan Şampiyon, 100 kiloda çıktığı üçüncülük maçında rakibini yendi. 85 kiloda da Kiraz Belediyesi güreş antrenörü ve sporcusu Mustafa Meşe de üçüncü olarak kürsüye çıktı.

Özçınar’dan kutlama

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar da Mustafa Meşe’yi başarısından dolayı kutlayıp, “Belediyemiz güreş antrenörünün 85 kiloda ilçemize madalya getirmesi bizi çok sevindirdi. Dünya üçüncüsü olan antrenörümüzü tebrik ediyoruz. Kiraz ata sporumuz güreşte başarıyla adını duyurmaya devam edecek” dedi.

Soyadı gibi “Şampiyon”

Uluslararası organizasyonda büyük bir mutluluk yaşadığını dile getiren Bayındırlı başarılı güreşçi  Gürkan Şampiyon, “100 kilogramda dünya üçüncüsü oldum. Çok şükür emeklerim boşuna gitmedi. Desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Dr. Ufuk Sesli’ye teşekkür ederiz” dedi.

Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli, “Bayındırlı güreş antrenörümüz ve sporcumuz Gürkan Şampiyonu elde ettiği dünya üçüncülüğünden dolayı kutluyoruz” dedi.

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı