Advert
Advert
Advert

Zeybek lokantası yeni yerinde hizmete açıldı

 Zeybek lokantası yeni yerinde hizmete açıldı
 Zeybek lokantası yeni yerinde hizmete açıldı Küçük Menderes
Bu içerik 1642 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te, Akıncılar Mahallesinde hizmet veren Zeybek Lokantası yeni adresine taşındı.  Cumhuriyet Mahallesi, Mezarbaşı mevkiine taşınan işletmenin açılışı geçtiğimiz gün çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

Badem, “Ödemiş’te çıta her geçen gün yükseliyor”

Lokantanın açılış kurdelesini kesen Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem,  “Ödemişte açılan yeni işletmelerle birlikte ilçemizde yeni değişim ve dönüşümlere şahitlik ediyoruz. Bunlarla birlikte Ödemiş’in meşhur köftesinin yanı sıra yöresel yemeklerimiz de farklı bir boyut kazanmaya devam ediyor. Burada açılışını gerçekleştirdiğimiz Zeybek Lokantası’nın da müşterilerine en iyi hizmeti vereceğine şimdiden inanıyorum.  Buna benzer mekanların açılışında da söylediğim gibi bu işte hijyenin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Ödemişte bu sektörde son yıllarda özellikle dışarıdan gelenlerin de Ödemiş’in yemek kültürünü beğenmesi adına da esnaflarımıza büyük işler düşüyor. Belediye Başkanı olarak Ödemiş’te bu konuda çıtayı her geçen gün yükselttiğimizi düşünüyorum” dedi.

Açılış törenine Ödemiş Belediye Başkanı Badem’in yanı sıra Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Ödemiş Bilumun Gıda Maddeleriyle Uğraşanlar Odası Başkanı Hülya Çavuş, Ödemiş Vergi Dairesi Müdürü Ümit Ağdacı, İzmir Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Ödemiş Başkanı Önal Sönmez ve Zeybek Lokantası’nın dostları ve müşteri grupları yapılan açılış törenine büyük ilgi ve katılım gösterdiler.

Turgay Konuralp

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Dokuzlar'a Büyükşehir'in eli değdi
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı
Kiraz, şehidini gözyaşlarıyla uğurladı