Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Delikanlı: “Kaymakamımızın çalışma azmi bizi de heyecanlandırıyor”

Delikanlı: “Kaymakamımızın çalışma azmi bizi de heyecanlandırıyor”
Delikanlı: “Kaymakamımızın çalışma azmi bizi de heyecanlandırıyor” Küçük Menderes
Bu içerik 469 kez okundu.
Advert

Tire Ticaret Odası yönetimi, Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret etti. Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı, Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in temposuna ayak uydurmaya çalıştıklarını vurguladı.

Tire Ticaret Odası Başkanlığı’na seçilen Mehmet Nadir Delikanlı ve Meclis Başkanı Mehmet Agah Yalgın, Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı, Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in çalışma azmi ve isteğinin kendilerini de heyecanlandırdığını belirterek, “Bizler de Kaymakamımızın çalışma temposuna ayak uydurmaya çalışıyoruz. Sayın Kaymakamımızın gayretleri ile çok daha iyi yönetilen bir Tire görmenin mutluluğu içindeyiz” dedi.

Kaymakam Tanrıseven de yenilenen Ticaret Odası ile uyum içinde çalıştıklarını belirterek, Başkan Delikanlı ve yönetimine görevinde başarılar diledi. Ziyarette Başkan Delikanlı’ya, Meclis Başkanı Mehmet Agâh Yalgın ve Ticaret Odası Genel Sekreter vekili Olcay Taşlı eşlik etti.

Onur Karagöz

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI  KUTLU OLSUN!
TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN!
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”