Advert
Advert
Advert

İyi Parti’de 20 ilçenin başkanı netleşti

İyi Parti’de 20 ilçenin başkanı netleşti
İyi Parti’de 20 ilçenin başkanı netleşti Küçük Menderes
Bu içerik 768 kez okundu.
Advert

İyi Parti’nin İzmir Teşkilatı’nda il yönetimi ve ile bağlı 20 ilçenin ilçe başkanları ile ilgili atamalar açıklandı. Ödemiş’te mevcut ilçe başkanı Semih Alpan yeniden görevlendirilirken Ödemiş’ten iki isim de il yönetimine girdi.

İyi Parti’de bir süredir merakla beklenen il yönetimi ve ilçe başkanı atamalarının büyük kısmı yapıldı. İyi Parti İzmir İl Başkanlığı’nda atamalarla ilgili toplantı düzenlendi. İzmir'de, yönetim kuruluyla birlikte istifa eden İYİ Parti İzmir İl eski Başkanı Koray Ükünç'ün yerine il başkanlığı görevine atanan İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar’ın yönetiminde Ödemiş’ten kurucu ilçe başkanı ve milletvekili adayı Anıl Selek ile Mehmet Fatih Zaimoğlu yer aldı.

20 ilçe açıklandı

İyi Parti’de ayrıca 20 ilçenin ilçe başkanları da açıklandı. Küçük Menderes havzasında Ödemiş’te Semih Alpan, Tire’de Hayati Okuroğlu, Kiraz’da Halit Demir yeniden ilçe başkanı olarak görevlendirildi. Ödemiş’te Semih Alpan başkanlığında yeni bir yönetim kurulu listesinin oluşturulacağı belirtildi. İlçe başkanları açıklanmayan bölgedeki ilçelerden Beydağ ve Bayındır’la ilgili atamaların ise önümüzdeki hafta yapılacağı öğrenildi.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurbanlık fiyatlarında artış yok
Kurbanlık fiyatlarında artış yok
STK'ların önemini anlattı
STK'ların önemini anlattı