Advert
Advert
Advert

Çakıcı, Vatan Partisi’nden aday adayı

Çakıcı, Vatan Partisi’nden aday adayı
Çakıcı, Vatan Partisi’nden aday adayı Küçük Menderes
Bu içerik 694 kez okundu.
Advert

Vatan Partisi Merkez Karar Kurulu üyesi ve Beydağ İlçe Başkanı Hüseyin Çakıcı, partisinden Beydağ Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Vatan Parti Beydağ İlçe Başkanlığı ile birlikte genel merkezde Merkez Karar Kurulu (MKK) üyeliği görevini de sürdüren Hüseyin Çakıcı, Vatan Partisi’nde belediye başkan adaylarının 26 Kasım’da açıklanacağını belirterek Beydağ Belediye Başkan aday adayı olduğunu ifade etti.

Çakıcı, “Vatan Partisi Genişletilmiş Merkez Karar Kurulu’nun aldığı karar doğrultusunda 81 ilde, ilçelerinde ve beldelerinde belediye başkan adaylarını 26 Kasım 2018 tarihinde açıklayacak. Ben de Beydağ ilçemizde belediye başkan aday adayıyım. Vatan Partisi’nden aday olmak isteyen tüm yurtseverleri bekliyoruz” dedi.

“Yerel yönetim üretimi desteklemeli”

Beydağ’da üretimi destekleyecek bir yerel yönetim anlayışına gerek olduğunu belirten Çakıcı, “Örneğin Beydağ’ın sanayisi bugün dar bir alanda. İlçenin üretim gücünü artırmamız için sanayiyi büyütmemiz lazım. Zincir üretiminde adımız geçiyor ama bu üretimi desteklememiz daha da artırmamız ve bu üretimde görev alanlara daha iyi koşullar sunmamız lazım. Beydağ Barajı’ndan Beydağ halkı yararlanamıyor. Bunu çözmek üzere üniversitelerle de işbirliği yapılarak projeler geliştirilmeli. Köy iken mahalle olan yerleşim yerlerinin temel sorunları var. Çöp, kanalizasyon, altyapı, sosyal tesis eksikliği gibi. İnsanları yaşadıkları yerlerde mutlu etmek adına bunlara da çözüm bulunması önceliklerimiz arada” dedi.

“Üretim ekonomisine geçmeliyiz”

Ekonomik sıkıntıların toplumun her bireyini etkilediğini söyleyen Çakıcı, “Üretim ekonomisine geçmemiz olmazsa olmaz. Köylümüz yumurtayı pazardan almak yerine kendisi üretmek durumunda. Bu örnekten ileri gidecek olursak tarımdan sanayiye kadar her yerde yerli üretimin artırılması gerekiyor. Milli Ekonomi için Milli Hükümet olmazsa olmazdır. Milli Hükümet için tüm siyasi partiler elini taşın altına koymalı” diyerek güncel konulara dair mesajlar verdi.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!