Advert
Advert
Advert

Türkiye’de ilk olan okulun öğrencileri Ödemiş’ten!

Türkiye’de ilk olan okulun öğrencileri Ödemiş’ten!
Türkiye’de ilk olan okulun öğrencileri Ödemiş’ten! Küçük Menderes
Bu içerik 850 kez okundu.
Advert

Ödemiş Devlet Hastanesi’nde ilk kez düzenlenen ‘Palyatif Hasta Yakınları Okulu’nda eğitimlerini tamamlayan 25 hasta yakını sertifikalarına kavuştu.

Ödemiş Devlet Hastanesi’nde konferans salonunda düzenlenen törende ilçede ilk kez düzenlenen Palyatif Hasta Yakınları Okulu’nda eğitim alan 25 hasta yakınına başarı belgeleri verildi.

Ödemiş Devlet Hastanesi’nde bir ilki daha gerçekleştirdiklerini söyleyen Ödemiş Devlet Hastanesi  Başhekimi  Dr. Ömer Koçak, “Bugün eminim hastalarınıza ve kendinize nasıl sağlıklı bir şekilde davranacağınızı neyi yiyip içeceğinizi, fizyoterapi anlamında nasıl katkı sağlayacağınıza dair çok güzel detaylı bilgiler verdik. Çok profesyonel arkadaşlar burada bir süreden beri hazırlanıyorlardı. Ama bunun güzel tarafı da Türkiye’de ilk olması. Sizler de ilk öğrenciler oluyorsunuz” dedi.

 

Esen: Ödemiş’i çok seviyorum

İl Sağlık Müdürü Bediha Salnur adına törene katıldığını ifade eden  Kamu Hastaneleri Başkanı Op. Dr. Anıl Esen,  “Öncelikle başhekimimize ve başhekim yardımcılarımıza, emeği geçen hekimlerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Sayın hasta yakınlarımızı da Türkiye’de ilk olmalarından dolayı kutluyorum. Bu vesileyle şunu söylemek istiyorum; ben Ödemiş’i çok seviyorum. Hastanenin inşaat aşamasından buyana çok gittim geldim buraya. Çok iyi bir başhekiminiz ve personeli var. Hasta yakınlarına hastaları için çok geçmiş olsun diliyorum” dedi.

Turgay Konuralp

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI  KUTLU OLSUN!
TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN!
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”