Advert
Advert
Advert

Zorlu okul yolu Kaymakam’a taşındı

Zorlu okul yolu Kaymakam’a taşındı
Zorlu okul yolu Kaymakam’a taşındı Küçük Menderes
Bu içerik 371 kez okundu.
Advert

Rahmanlar Mahallesinde oturan öğrenciler okuma isteklerini Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’e duyurdular. Kaymakam Tanrıseven, öğrencilerin ulaşım sorununun çözülmesi talimatını verdi.

Kaymakam Tanrıseven: “Birinci önceliğimiz vatandaşa hizmet etmek”

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven vatandaşlarla bir araya geldi. Sosyal Yardımlaşma Vakfı Toplantı Salonunda gerçekleşen buluşmada Kaymakam Tanrıseven toplantıya katılan vatandaşların sorunlarını dinledi. Çözüm odaklı çalışmalar gayretinde olan Kaymakam Tanrıseven, “Devletin varoluş nedeni vatandaşa hizmet etmektir” dedi. İş, sağlık ve çeşitli konularda yardım taleplerini ileten vatandaşlarla tek tek ilgilenen ve çocuklara hediyeler dağıtan Kaymakam Tanrıseven, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Okula taşıma sorunu

Taşımalı eğitim kapsamında eğitim gören, Işıklar Mahallesi Rahmanlar mevkiinde ikamet eden, ilkokul öğrencileri taşıma ve yemek sorunları olduklarını ve çözüm istediklerini ilettiler. Kaymakam Tanrıseven, devletin her vatandaşına eğitim hakkı sağlamak yükümlülüğü olduğunu belirten Kaymakam Tanrıseven, öğrencilerin taleplerine duyarsız kalmadı. Birim amirlerine gerekli talimatları veren Kaymakam Tanrıseven, bugünden itibaren öğrencilere ulaşım hizmeti sağlanacağı ve öğle yemeği verileceğini söyledi.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İLK ADIMIN 100. YILI
İLK ADIMIN 100. YILI
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden
Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden