Advert
Advert
Advert

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Kiraz'ı konuştular

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Kiraz'ı konuştular
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Kiraz'ı konuştular Küçük Menderes
Bu içerik 747 kez okundu.
Advert

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Ankara temasları çerçevesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret ederek ilçedeki projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ'ın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Saliha Özçınar, Kiraz'da belediye ve kamu yatırımları ve bölgenin talep ve beklentileri hakkında bilgilendirmede bulundu.

 

Su sorununa DSİ çözüm bulacak!

Ziyaretin Kiraz açısından son derece yararlı geçtiğini aktaran Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, "Sayın Cumhurbaşkanımıza Kirazımızdaki son durumu anlattık. Yakından ilgilendiler. Özellikle içme suyu sorunu ile aylardır yüz yüze olan mahallelerimizle ilgili DSİ üzerinden çözüm bulunması konusunda talimat verdiler. Susuzlukla karşı karşıya olan mahallelerimizin su sorununa DSİ tarafından açılacak kuyularla çözüm bulunacak. Ayrıca elektrik hatlarının güçlendirilmesi konusunda ziyaretin önemli gündem maddelerinden biri oldu. Yeni Hastanede de temel atma noktasına geldik. İlçemizin projelerinin ilerlemesi, bölgemizin kalkınması ve gelişimi adına çok faydalı bir görüşme oldu. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurbanlık fiyatlarında artış yok
Kurbanlık fiyatlarında artış yok
STK'ların önemini anlattı
STK'ların önemini anlattı