Advert
Advert
Advert

KİRAZ’DA ÖZKARAKAŞ HEDEFİNİ ANLATTI:

“Herkesin belediye başkanı olmak istiyorum”

KİRAZ’DA ÖZKARAKAŞ HEDEFİNİ ANLATTI:
KİRAZ’DA ÖZKARAKAŞ HEDEFİNİ ANLATTI: Küçük Menderes
Bu içerik 826 kez okundu.
Advert

Kiraz’da CHP’li Belediye Başkan Adayı Salim Özkarakaş, çalışmalarını hızla sürdürüyor. Özkarakaş, herkesin belediye başkanı olmak istediğini ifade ederek, “Yerel seçimin siyaseti olmaz, biz her Kirazlıya eşit mesafede hizmet sunmak üzere bu yola çıktık” dedi.

Kiraz’da CHP İlçe Başkanı İsmet Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte merkezde ve kırsal mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen ve çeşitli organizasyonlara katılan CHP’li Belediye Başkan Adayı Salim Özkarakaş, partili ve partisiz tüm vatandaşlardan gördükleri ilgi ve desteğin kendilerine daha da güç verdiğini kaydetti.

“Birlik-beraberlik ruhu içerisinde çalışıyoruz”

Yerel seçimlerde siyasetten çok samimiyetin ve projelerin ön planda olduğunu vurgulayan Özkarakaş, “Kiraz’da herkesin belediyesi ile hizmet sunup herkesin belediye başkanı olmak istiyoruz. Birlik-beraberlik ruhu içerisinde çalışmalarımızı adım adım geliştiriyoruz. İlçemizde bundan önce nasıl her zaman halkımızla bir aradaysak hizmet etmek için çıktığımız bu yolda da yine bir aradayız. Biliyoruz ki yerel seçimin siyaseti olmaz. Asıl önemli olan insanlarımızın kalbinde olmak ve projelerle halkın huzuruna çıkmaktır. Biz de ilerleyen günlerde projelerimizi değerli Kiraz Halkı ile paylaşacağız. Partili-partisiz demeden ayrıştırmadan, ötekileştirmeden tüm vatandaşlarımıza hitap edecek projelerimizle geliyoruz” dedi.

Özkarakaş gittikleri hiçbir yerde siyaset yapmadıklarını sadece Kiraz için yapmak istediklerini ve hedefledikleri belediyecilik anlayışını paylaştıklarını belirterek, “Kiraz Halkı’nın sorunlarını, beklentilerini ve taleplerini çok iyi biliyoruz. Yapacağımız çalışmalarda İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteği de çok önemli. Akılcı projelerle İzmir Büyükşehir Belediyemizin büyük imkânlarıyla birlikte Kiraz’ın gelişimi ve kalkınması için önemli çalışmalar gerçekleştireceğiz” dedi.

Başar Uçar

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI  KUTLU OLSUN!
TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TEK ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN!
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”
Başkan Eriş: “Saldırıyı kınıyoruz”