Advert
Advert
Advert

Kiraz AK Parti’de ilk aday adayı Kaymak

Kiraz AK Parti’de ilk aday adayı Kaymak
Kiraz AK Parti’de ilk aday adayı Kaymak Küçük Menderes
Bu içerik 1635 kez okundu.
Advert

AK Parti’de başlayan yerel seçim aday adaylığı sürecinde Kiraz’da belediye başkan aday adaylığı için ilk başvuru İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi üyesi Özcan Kaymak’tan geldi.

İzmir’deki AK Partili Belediye Başkanı’nın görev yaptığı 7 ilçeden biri olan Kiraz’da yerel seçim sürecinin ilk aday adayı, AK Parti’nin kuruluş döneminde Kiraz’da gençlik kollarından itibaren görev alan ve daha önce ilçe başkanlığı görevinde bulunup son yerel seçimde İzmir Büyükşehir Belediye Meclis üyeliğine seçilen Özcan Kaymak oldu. Kaymak, aday adaylığı başvuru dosyasını AK Parti Kiraz İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz’a teslim etti.

“Kiraz’da ‘Durmak yok yola devam’ diyeceğiz”

İlçe Başkanlığı binasında açıklamalarda bulunan AK Parti Kiraz Belediye Başkanı Aday Adayı Özcan Kaymak, “Partimizde bugün itibariyle aday adaylığı süreci başlamıştır. Ak Parti Kiraz İlçe Başkanlığımıza gelerek Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuruda bulundum. Ak Parti büyük bir ailedir. Nasip olur kısmet olursa partimiz kimi aday gösterirse Gençlik Kolları kurucusu olarak dünden bugüne nasıl çalışmışsak, yine ‘Durmak yok yola devam’ diyeceğiz Allah’ın izniyle. Ben dosyamızı kabul eden İlçe Başkanımız Sayın İbrahim Yılmaz’a teşekkür ediyorum” dedi. Kaymak, aday kim olursa olsun teşkilat olarak bir bütün halinde Kiraz’a hizmet için çalışacakları mesajını verdi.

Başar Uçar

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurbanlık fiyatlarında artış yok
Kurbanlık fiyatlarında artış yok
STK'ların önemini anlattı
STK'ların önemini anlattı