Advert
Advert
Advert

Ödemiş AK Parti’de yerel seçim öncesi güç gösterisi

AK Parti Ödemiş İlçe Gençlik Kolları Danışma Meclis Toplantısı düzenlendi

Ödemiş AK Parti’de yerel seçim öncesi güç gösterisi
Ödemiş AK Parti’de yerel seçim öncesi güç gösterisi Küçük Menderes
Bu içerik 519 kez okundu.
Advert

Belediye Nikah Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Şerif Delibalta, AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Abdurrahman Döğücü, AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan ve partililer katıldı.

Toplantıda konuşan Ödemiş Belediye Başkanı Badem, teşkilatı dimdik ve diri olarak ayakta tutanın AK Parti'nin kendi iç dinamikleri olduğunu söyledi. AK Parti Ödemiş Gençlik Kolları Başkanı Tahir Yılmaz ise, partinin kendilerine ihtiyaç duyduğunda hazır olduklarını belirterek, "Bu teşkilat bir bütündür" dedi.

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı İnan da, 24 Haziran seçimlerinde iyi bir performans gösterdiklerini ifade ederek, şöyle konuştu:  "24 Haziran'da Ödemiş İlçe Gençlik Kollarımız
çok büyük performans gösterdi. Ödemiş Gençlik Kollarımızın dün olduğu gibi bugün de her zaman yanındayız, arkasındayız ve destekçisiyiz. Dün 3 Kasım'dı, partimizin kuruluş yıl dönümüydü. Bu nesil yaş gruplarımıza baktığımızda ben de dâhil olmak üzere hamdolsun hep AK Parti hükümetleriyle büyüdük."

AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Döğücü, AK Parti'de coşku ve heyecanın farklı şekilde yaşandığına dikkat çekerek, "Biz 81 ilde 921 ilçede 387 beldede 50 bin 280 mahallede top yekûn teşkilatlarıyla ve milyona yakın üyesi olan bir gençlik hareketiyiz." dedi. Toplantıda, AK Parti Ödemiş İlçe Teşkilatının yaptığı faaliyetler anlatıldı. Ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Ey Oğul" şiirinin slayt gösterisi sunuldu.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurbanlık fiyatlarında artış yok
Kurbanlık fiyatlarında artış yok
STK'ların önemini anlattı
STK'ların önemini anlattı