Advert
Advert
Advert

Sosyal hayata yeni bir soluk: VİVA CAFE RESTAURANT

Sosyal hayata yeni bir soluk: VİVA CAFE RESTAURANT
Sosyal hayata yeni bir soluk: VİVA CAFE RESTAURANT Küçük Menderes
Bu içerik 1694 kez okundu.
Advert

Ödemiş’te yeni bir mekân daha kentin sosyal hayatına katıldı. Ödemiş’in merkezinde Ödemiş AVM olarak bilinen Koton-LcWaikiki-Flo mağazaları üstünde şehir manzaralı Viva Cafe-Restaurant açıldı. Açılışa Ödemiş Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut Usluca, Ödemiş Ak Parti’den İbrahim Seran, Ödemiş Belediyesi Zabıta Müdürü Hüseyin Sav, ve Ödemişliler katıldı.

Açılış kurdelasını Turgut Usluca kesti. Açılış kurdelasını kesmeden önce kısa bir konuşma yapan Usluca şunları söyledi: “Ödemiş’e böyle güzel ve nezih bir mekân kazandırdıkları için işyeri sahibi Ali Bekâr arkadaşımıza teşekkür ediyor ve kendisini tebrik ediyorum. Böyle mekânların Ödemiş’te çıtayı yükseltmeye hizmet edeceğini de düşünüyorum. Mekânın sahibine hayırlı uğurlu, bol kazançlı olmasını diliyorum. Ödemişliler adına da böyle bir mekân kazandığı için mutluyum”.

Şehrin tam ortasında

Cumhuriyet Mahallesi Çetinkaya Sokak numara 1’de hizmete açılan Viva Cafe-Restaurant sahibi Ali Bekâr, Ödemiş’te herkesin rahatlıkla gelebileceği ve ulaşabileceği bir mekan olmayı amaçladıklarını belirterek şunları söyledi: “İşyerimiz 400 kişinin oturabileceği kapasitede. Hedefimiz kapsamımızı geniş tutmak. Ödemiş’in en güzel ve en işlek yerinde herkesin ailesiyle, arkadaşıyla rahatlıkla gelip çayını, kahvesini yudumlayabileceği, yemeğini yiyebileceği sakin bir durak, soluklanma noktası olmak istiyoruz. Ayrıca işyerimizde oluşturduğumuz ayrı bir toplantı yeri de mevcut. Burada kurumlarımız, okullarımız toplantı, yemek, kutlama gibi pek çok aktivitelerini de gerçekleştirebilsinler istedik. Deneyimli ekibimizle Ödemiş’te insanlarımıza eşsiz manzarayla baş başa keyifli saatler geçirtmek istiyoruz ve herkesi bekliyoruz”.

Açılış sonrası davetlilere ve katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Turgay Konuralp

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
Kovan sayısı arttı üretim miktarı azaldı!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!
O bulvarda kiralık dükkan enflasyonu!