Advert
Advert
Advert

Oluşum’da Cumhuriyet Balosu coşkusu

Oluşum’da Cumhuriyet Balosu coşkusu
Oluşum’da Cumhuriyet Balosu coşkusu Küçük Menderes
Bu içerik 593 kez okundu.
Advert

Oluşum Eğitim Kurumları Cumhuriyet Balosu düzenledi. Özel Oluşum’un geleneksel olarak düzenlediği Cumhuriyet Balosu Ödemiş Ahrandı Aile Restoranında yapıldı. Çok sayıda veli ve öğrencinin katıldığı baloya vals gösterisi damga vurdu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlayan geceye Oluşum Eğitim Kurumları yöneticileri, Oluşum’un eğitimci ordusu, veliler ve öğrenciler katıldı.

Oluşum Eğitim Kurumları Genel Müdürü İrfan Tuzcu gecede yaptığı konuşmada “Önemli olan Cumhuriyeti yaşamak ve yaşatmaktır. Bizler Oluşum Ailesi olarak her yıl bu coşkuyu yaşamaya ve yaşatmaya devam edeceğiz" dedi. Tuzcu şöyle devam etti: “Oluşum Ailesi olarak 6 yıldır ana sınıfından liseye öğrenci yetiştiriyoruz. Ve attığımız her adım Atatürk’ün yolunda atılmış adımdır. Yetiştirdiğimiz er öğrenci O’nun ilke ve devrimlerini rehber edinen anlayıştadır. Hepinize bu geleneğimize ortak olduğunuz ve aramızda olduğunuz için teşekkür ediyorum.”

Milli duyguların ön planda olduğu gece sonunda misafirlere Türk bayrakları verilip Onuncu Yıl Marşı söylenerek program sona erdi. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen geceye katılan veliler de bu tür organizasyon ve kutlamalarda bir arada olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade ettiler.

Bilgehan Sakıcı

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurbanlık fiyatlarında artış yok
Kurbanlık fiyatlarında artış yok
STK'ların önemini anlattı
STK'ların önemini anlattı